NOK 168,20 brutto/h

Od zaraz praca Norwegia w Oslo przy pakowaniu perfum bez znajomości języka

  • Kraj: Norwegia
  • Miasto lub Region: Oslo
  • Zakwaterowanie: Pomoc w znalezieniu zakwaterowania
  • Opublikowany: 9 listopada 2020 18:26

Do tymczasowej pracy w Norwegii poszukiwani pakowacze bez znajomości języka. Zatrudnienie dla Polaków od zaraz w Oslo przy pakowaniu perfum. Pracodawca zapewnia pomoc w znalezieniu zakwaterowania.

Stanowisko: pakowacz.

Lokalizacja: Oslo.

Wynagrodzenie: 168,20 NOK brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • praca praca przy taśmociągu, gdzie zadaniem będzie kontrolowanie jakości produktów kosmetycznych oraz pakowanie ich do kartonowych opakowań;
  • pracownik może również zostać odesłany do obsługiwania maszyn produkcyjnych po wcześniejszym przeszkoleniu;
  • do zadań może należeć także dbanie o wysoką jakość, naklejanie etykiet oraz foliowanie itp.

Wymagania:

  • zaświadczenie o niekaralności do wglądu;
  • zdolność do pracy pod presją czasu;
  • sprawność manualna;
  • wysoka kondycja fizyczna;
  • dyspozycyjność od zaraz;
  • dokładne i skrupulatne wykonywanie zadań.

Oferujemy:

  • umowę na 2 miesiące z opcją jej przedłużenia;
  • zatrudnienie w oparciu o warunki norweskie;
  • ubezpieczenie;
  • dostęp do świadczeń socjalnych;
  • płatny urlop;
  • pracę na jednej zmianie;
  • pracę od poniedziałku do piątku po 8 godzin;
  • szkolenie;
  • wsparcie w szukaniu zakwaterowania;
  • na miejscu kadrowo-administracyjno-organizacyjne.

Aplikacja:

Umowa będzie podpisywana w oddziale agencji w Szczecinie.

Brak opłat za rekrutację. Opłata za tłumaczenie i przygotowanie dokumentów w wysokości ok. 300 NOK zostanie potrącona z pierwszego wynagrodzenia.

Zgłoszenia można wysyłać na adres e-mail: LagerarbeidBemanning@netc.eu z dopiskiem: „Ref. „lagermedarbeider 079/2020″

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/praca-w-norwegii-przy-pakowaniu-perfum-od-zaraz-bez-jezyka-dla-pakowaczy-w-oslo/

Nr ogł.: 2205fa9535458190