€ 1780 brutto

Od zaraz praca Niemcy w Kolonii na magazynie żywności bez języka niemieckiego

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Region: Kolonia
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie bezpłatne
  • Stopień znajomości języka (jeśli dotyczy): Język obcy Niewymagany
  • Ponadto wymagane (jeśli dotyczy): Referencje
  • Opublikowany: 31 lipca 2017 07:55
  • Wygasa: Ogłoszenie wygasło
zbieranie-zamowien-komisjoner-hurtownia-spozywcza

Szukamy od zaraz magazynierów do legalnej pracy w Niemczech przy zbieraniu zamówień w hurtowni spożywczej z Kolonii. Oferta także dla par i bez języka niemieckiego.

Stanowisko: magazynier

Miejsce pracy: Kolonia

Zarobki: 1780 euro brutto

Liczba miejsc: 4

Zadania:

Fizyczna praca wykonywana z pomocą skanera i ręcznego wózka paletowego polegająca na kompletowaniu zamówień na artykuły spożywcze.

Wymagania:

  • mile widziane uprawnienia na wózki widłowe
  • gotowość do ciężkiej pracy
  • dobry stan zdrowia
  • brak nałogów i zaświadczenie o niekaralności

Oferujemy:

  • bezpłatne mieszkanie w rejonie Kolonii
  • dobre warunki socjalne
  • atrakcyjne warunki finansowe oraz liczne premie
  • pomoc polskiego koordyntaora

Jak aplikować?

Zgłoszenia proszę wysyłać na podany tutaj email

[ogłoszenie wygasło]

Dziękujemy.

wyświetleń: 1597, dzisiaj: 1

Nr ogł.: 53597ec5629a805