€ 2150 brutto mc

Od zaraz praca Niemcy na magazynie z napojami bez znajomości języka Essen

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Region: Essen
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 27 października 2019 16:21

Hurtownia z Essen szuka od zaraz osób do pracy w Niemczech na magazynie z napojami. Oferta dla Polaków bez znajomości języka z zakwaterowaniem, które zapewnia pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: magazynier.

Lokalizacja: Essen.

Wynagrodzenie: 2150 Eur brutto mc.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • pracownik będzie kompletował zamówienia hurtowe, zabezpieczał towary i przewoził wózkiem w obrębie magazynu;
  • aktualizacja danych w systemie komputerowym, dbanie o porządek na magazynie;
  • wykonywanie innych prac zlecanych na bieżąco przez przełożonego.

Wymagania:

  • zmotywowanie do osiągania wysokich wyników;
  • dyspozycyjność od zaraz;
  • zaświadczenie o niekaralności do wglądu;
  • rzetelność;
  • brak problemów ze zdrowiem;
  • dobra kondycja fizyczna.

Oferujemy:

  • niemiecką umowę o pracę, a dla najlepszych pracowników możliwość podjęcia stałego zatrudnienia;
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia oraz bardzo dobre wynagrodzenie;
  • pakiet pracowniczy z kartą zniżkową na zakupy w niektórych sklepach, a także tanie wejścia na siłownię, basen oraz saunę itp.;
  • opiekę rezydenta polskiego pochodzenia;
  • zakwaterowanie odpłatne w komfortowych warunkach.

Aplikacja:

CV ze zdjęciem, krótkim opisem własnej osoby oraz zgodą na przetwarzanie danych osobowych należy przesłać na adres: neuearbeit@berlin.com z tytułem wiadomości: Niemcy praca na magazynie z napojami, Essen/11/2019

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/bez-jezyka-praca-niemcy-od-zaraz-na-magazynie-z-napojami-essen-2019/

Nr ogł.: 205db57b7d1f636

1 odpowiedź aby “Od zaraz praca Niemcy na magazynie z napojami bez znajomości języka Essen”

  1. Witam, jestem zainteresowana Państwa ofertą. Jesteśmy w 3 osoby już w Essen, możemy zacząć pracę od zaraz. Zakwaterowanie mamy zapewnione. Uprzejmie proszę o kontakt pod numerem 698009008. Pozdrawiam

Zostaw odpowiedź do Linda Maląg