€ 1900- 2700 mc

Od zaraz praca Niemcy na magazynie RTV bez znajomości języka dla par Ulm

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Region: Ulm
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 4 września 2019 20:45

Pracodawca z Ulm szuka od zaraz chętnych do pracy w Niemczech na magazynie sprzętu RTV. Ogłoszenie dla par bez znajomości języka. Zakwaterowanie na miejscu zapewnia pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: magazynier.

Lokalizacja: Ulm.

Wynagrodzenie: 1900 – 2700 Eur mc brutto w zależności od znajomości języka, doświadczenia oraz kwalifikacji.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 4.

Zadania na stanowisku:

  • praca na magazynie hurtowni RTV przy zbieraniu oraz wysyłaniu zamówień;
  • rozładowywanie dostaw, rozkładanie towarów na magazynie, a także wprowadzanie danych do systemu komputerowego;
  • dbanie o porządek na stanowisku pracy;
  • zadaniem będzie przeprowadzanie cyklicznej inwentaryzacji;
  • wykonywanie innych zadań zlecanych na bieżąco.

Wymagania:

  • dostępność od zaraz;
  • umiejętność współpracy w grupie;
  • bezkonfliktowość, uczynność, pracowitość;
  • odpowiedzialne i zaangażowane wykonywanie swoich zadań;
  • samodzielność;
  • chęć pracownia w godzinach nadliczbowych, jeżeli zajdzie taka konieczność;
  • zaletą będzie doświadczenie oraz znajomość języka.

Oferujemy:

  • pomoc polskojęzycznego koordynatora oraz wsparcie przy załatwianiu spraw urzędowych;
  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz bardzo dobre warunki współpracy;
  • premie świąteczne;
  • umowę na czas określony z możliwością podjęcia stałej pracy w Niemczech;
  • zakwaterowanie na miejscu w cenie 450 Eur mc od pary + media.

Aplikacja:

CV w języku polskim oraz niemieckim wraz ze zdjęciem należy przesłać na adres: einfachlosungen2019@germanymail.com z dopiskiem: „Magazyn hurtowni sprzętu RTV, imię i nazwisko”.

Zgłoszenia grupowe należy wysyłać w jednej wiadomości.

W aplikacji trzeba zawrzeć informację o dyspozycyjności, poziomie języka niemieckiego i doświadczeniu.

Źródło: https://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/dla-par-oferta-pracy-w-niemczech-bez-jezyka-na-magazynie-rtv-od-zaraz-ulm/

Nr ogł.: 9695d7003486b8dd

Zostaw odpowiedź

Popularne ogłoszenia dzisiaj

  • Żadne ogłoszenie nie zostało odwiedzone.