€ do uzgodnienia

Od zaraz praca Holandia przy pakowaniu słodyczy bez znajomości języka Veghel

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub Region: Veghel
  • Opublikowany: 25 października 2018 22:00

Aktualna oferta pracy w Holandii bez znajomości języka przy pakowaniu słodyczy. Zatrudnienie od zaraz w fabryce z Veghel z zapewnionym na miejscu zakwaterowaniem płatnym. Zachęcamy do aplikowania!

Stanowisko: pakowacz.

Lokalizacja: Vehgel, Holandia.

Wynagrodzenie: do uzgodnienia.

Start: od zaraz.

Obowiązki na stanowisku:

  • pakowanie słodyczy, herbaty i innych produktów;
  • kontrolowanie jakości pakowania;
  • jest to praca zmianowa od poniedziałku do piątku, czasem mogą pojawić się pracujące weekendy.

Wymagania:

  • odpowiedzialność;
  • sumienne wykonywanie zadań;
  • dobre zdrowie;
  • sprawność fizyczna;
  • sprawność manualna;
  • kultura osobista i miłe usposobienie;
  • umiejętność pracy grupowej;
  • punktualność.

Oferujemy:

  • zakwaterowanie w dobrych warunkach;
  • cotygodniowe wypłaty wynagrodzenia;
  • pomoc w organizacji podróży do Holandii;
  • pracę na dwie zmiany;
  • przyjazny i pomocny zespół;
  • bezpłatny abonament w sieci Vodafone;
  • pakiet pracowniczy.

Aplikacje:
Wszystkich kandydatów zachęcamy do wysyłania aplikacji za pośrednictwem strony:

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi osobami.

Źródło: http://praca-holandia24.pl/ogloszenia/dam-prace-w-holandii-od-zaraz-pakowanie-slodyczy-bez-jezyka-veghel/

Nr ogł.: 5245bd21b7e9a01c

1 odpowiedź aby “Od zaraz praca Holandia przy pakowaniu słodyczy bez znajomości języka Veghel”

  1. Witam. Jestem zainteresowana oferta praca proszę o kontakt 733816162 Pozdrawiam Natalia Grajewska

Zostaw odpowiedź do Praca