€ 12,50 brutto/h

Od zaraz praca Holandia przy pakowaniu perfum bez znajomości języka w Amsterdamie

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub Region: Amsterdam
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 28 lipca 2021 17:34

Bez znajomości języka do podjęcia tymczasowa praca w Holandii dla pakowaczy. Zatrudnienie w Amsterdamie dla Polaków przy pakowaniu perfum z zakwaterowaniem darmowym zorganizowanym przez pracodawcę.

Stanowisko: pakowacz.

Lokalizacja: Amsterdam.

Wynagrodzenie: 12,50 € brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 4.

Zadania na stanowisku:

  • zatrudnienie tymczasowe, gdzie zadaniem będzie rozpakowywanie oraz pakowanie perfum w nowe opakowania;
  • do obowiązków będzie należało również foliowanie oraz stickerowanie;
  • praca odbywa się w szybkim tempie.

Wymagania:

  • dostępność od zaraz na 3 miesiące;
  • motywacja i chęci do pracy;
  • dokładne wykonywanie swoich zadań;
  • atutem będzie znajomość języka niemieckiego albo angielskiego;
  • zdolność do pracy pod presją czasu.

Oferujemy:

  • zatrudnienie na czas określony;
  • bardzo dobre warunki finansowe + premie za wydajność;
  • wsparcie przy załatwianiu formalności;
  • opiekę polskiego koordynatora.

Aplikacja:

Osoby zainteresowane pracą w Amsterdamie mogą wysyłać zgłoszenia na adres e-mail: pracujwholandii@net-c.nl z dopiskiem: pakowanie perfum Amsterdam 2021

Źródło: http://praca-holandia24.pl/ogloszenia/bez-jezyka-oferta-pracy-w-holandii-przy-pakowaniu-perfum-od-zaraz-w-amsterdamie/

Nr ogł.: 16961015b056544f