€ 9,11/h brutto

Od zaraz praca Holandia 2018 na magazynie przy pakowaniu słodyczy Veghel

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub Region: Veghel
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie płatne
  • Wymagane języki obce: Angielski
  • Stopień znajomości języka (jeśli dotyczy): Podstawowa znajomość języka
  • Ponadto wymagane (jeśli dotyczy): Prawo jazdy
  • Opublikowany: 28 marca 2018 01:31

Ogłoszenie zatrudnienia 2018 od zaraz w zakładzie z Veghel dla kandydatów z podstawową znajomością języka angielskiego. Praca w Holandii na magazynie przy pakowaniu słodyczy do kartonów.

Stanowisko: pakowacz

Miejsce pracy: Veghel, Holandia

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Płaca: 9,11 euro za godzinę brutto

Opis stanowiska:

  • praca na magazynie będzie polegała na pakowaniu pudełek z batonami do opakowań zbiorach oraz umieszczaniu ich na paletach
  • zadaniem pracownika będzie przygotowywanie produktów do wysłania

Wymagania:

  • posiadanie czynnego prawa jazdy kat.B
  • chęć oraz motywacja do pracy
  • co najmniej podstawowa znajomość języka angielskiego
  • mile widziana możliwość współpracy na dłuższy okres

Oferujemy:

  • zapewnione na miejscu lokum
  • zatrudnienie na stabilnych warunkach w Holandii
  • konto pracownika w internecie z rozliczeniem godzin oraz kosztów pracy
  • pakiet na start z poszewką na pościel, kartą do telefonu oraz słownikiem
  • ubezpieczenie dla pracowników

Aplikacja:

Szanowni kandydaci, zachęcamy do aplikowania za pomocą strony:

praca-holandia24.pl/ogloszenia/pakowanie-slodyczy-od-zaraz-praca-holandia-bez-znajomosci-jezyka-veghel-2018/

wyświetleń: 1728, dzisiaj: 1

Nr ogł.: 4335ab5825083edf