€ do uzgodnienia

Od zaraz praca Holandia bez języka przy pakowaniu słodyczy Veghel 2019

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub Region: Veghel
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 12 lutego 2019 19:47

Propozycja zatrudnienia dla Polaków do pracy w Holandii 2019 przy pakowaniu słodyczy. Możliwość objęcia stanowiska w Veghel od zaraz oraz bez znajomości języka. Poza tym pracodawca zapewnia zakwaterowanie odpłatnie na miejscu.

Stanowisko: pakowacz.

Lokalizacja: Veghel.

Wynagrodzenie: do uzgodnienia.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • jest to praca, która polega na pakowaniu słodyczy oraz herbaty;
  • przeprowadzanie kontroli jakości produktów.

Wymagania:

  • pracowitość;
  • zaangażowanie w wypełnianie swoich obowiązków;
  • motywacja oraz chęci do pracy.

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie, otrzymywane co tydzień;
  • stabilne zatrudnienie, które zostało potwierdzone różnymi certyfikatami;
  • na miejscu zakwaterowanie płatne;
  • pomoc w zorganizowaniu podróży do Holandii;
  • dodatki do wynagrodzenia podstawowego za pracę w systemie zmianowym oraz w nadgodzinach;
  • dodatek wakacyjny 8% od dochodów brutto oraz rezerwę na poczet urlopu w wysokości 10,43% dochodów brutto;
  • pracę na dwóch zmianach, od poniedziałku do piątku, ale też czasami w weekendy;
  • pakiet pracowniczy;
  • niewiele formalności;
  • darmowy abonament telefoniczny do sieci Vodafone.

Aplikacja:

Zgłoszenia należy wysyłać poprzez stronę: www.ottoworkforce.pl/praca/pakowanie-produktow-slodycze/

Źródło: http://praca-holandia24.pl/ogloszenia/praca-holandia-bez-jezyka-przy-pakowaniu-slodyczy-od-zaraz-veghel/

Nr ogł.: 4805c62fbac1ef21

1 odpowiedź aby “Od zaraz praca Holandia bez języka przy pakowaniu słodyczy Veghel 2019”

  1. Urszula dn. 27 marca 2019 @ 13:01

    bardzo proszę o kontakt praca dla pary