DKK 126,50 brutto/h

Od zaraz praca Dania w Odense bez znajomości języka na magazynie odzieżowym

  • Kraj: Dania
  • Miasto lub Region: Odense
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie płatne
  • Ponadto wymagane (jeśli dotyczy): Prawo jazdy, Własny samochód
  • Opublikowany: 3 września 2020 21:41

Dla dyspozycyjnych magazynierów aktualna od zaraz praca w Danii bez znajomości języka. Zatrudnienie w Odense na magazynie hurtowni odzieżowej z zakwaterowaniem, które będzie zorganizowane przez pracodawcę odpłatnie.

Stanowisko: magazynier.

Lokalizacja: Odense.

Wynagrodzenie: 126,50 DKK brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 4.

Zadania na stanowisku:

  • pracownik będzie wykonywał zadania pomocnicze;
  • obsługiwanie systemu komputerowego, a w tym sprawdzanie danych, wprowadzanie informacji;
  • rozładowywanie dostaw i przeprowadzanie ich kontroli;
  • rozmieszczanie produktów w obrębie magazynu;
  • kompletowanie towarów pod zamówienia, a także przygotowywanie ich do wysłania.

Wymagania:

  • dostępność od zaraz;
  • atutem będzie doświadczenie na podobnym stanowisku;
  • umiejętność pracy w grupie;
  • zaświadczenie o niekaralności do wglądu;
  • zaangażowane i dokładne wykonywanie zadań;
  • posiadanie czynnego prawa jazdy kat. B oraz własny samochód.

Oferujemy:

  • zakwaterowanie w cenie 3000 DKK na mc od osoby;
  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia w firmie o dobrej pozycji;
  • możliwość rozwijania się;
  • próbną duńską umowę z możliwością jej przedłużenia.

Aplikacja:

CV z danymi osobowymi prosimy kierować na adres e-mail: sikker.pl@post-online.dk z podaniem numeru referencyjnego wraz z imieniem i nazwiskiem: Nr ref.: skr/43/20

Źródło: http://praca-produkcja24.pl/ogloszenia/bez-znajomosci-jezyka-praca-dania-od-zaraz-na-magazynie-odziezowym-w-odense/

Nr ogł.: 1645f512add62193