DKK 124,60 brutto/h

Od zaraz praca Dania bez znajomości języka dla par przy pakowaniu wędlin 2020 Kopenhaga

  • Kraj: Dania
  • Miasto lub Region: Kopenhaga
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie płatne
  • Ponadto wymagane (jeśli dotyczy): Prawo jazdy, Własny samochód
  • Opublikowany: 7 lipca 2020 20:03

Możliwość rozpoczęcia bez znajomości języka pracy w Danii jako pakowacz. Zatrudnienie od zaraz dla par w Kopenhadze przy pakowaniu wędlin z zakwaterowaniem zorganizowanym przez pracodawcę odpłatnie.

Stanowisko: pakowacz.

Lokalizacja: Kopenhaga.

Wynagrodzenie: 124,60 DKK brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 6.

Zadania na stanowisku:

  • prosta, ale powtarzalne praca przy linii produkcyjnej;
  • pracownik będzie pakował wędliny krojone;
  • inne zadania to obsługiwanie maszyn, ręczne układanie wędlin na tackach, ważenie, foliowanie oraz etykietowanie.

Wymagania:

  • chęć uczenia się nowych rzeczy;
  • zaletą będzie doświadczenie na analogicznym stanowisku;
  • prawo jazdy kat. B oraz możliwość przyjechania własnym autem;
  • chęć podnoszenie swoich kwalifikacji;
  • możliwość wykonywania pracy w systemie zmianowym;
  • atutem będzie znajomość języka angielskiego.

Oferujemy:

  • wsparcie przy załatwianiu spraw urzędowych;
  • odzież służbową i środki ochronne;
  • przeszkolenie pracownicze;
  • wsparcie koordynatora przez pierwszych kilka dni;
  • możliwość podjęcia stałego zatrudnienia;
  • zakwaterowanie w cenie 4500 DKK na mc od pary;
  • pracę w systemie zmianowym;
  • atrakcyjne wynagrodzenie + dodatki zmianowe.

Aplikacja:

CV z danymi kontaktowymi należy wysłać na adres e-mail: sikker2020@mail-online.dk z podaniem numeru referencyjnego wraz z imieniem i nazwiskiem: Nr ref.: skr/33/20

Źródło: http://praca-produkcja24.pl/ogloszenia/dla-par-dam-prace-w-danii-bez-jezyka-przy-pakowaniu-wedlin-od-zaraz-kopenhaga-2020/

Nr ogł.: 7045f047bc7751b3

1 odpowiedź aby “Od zaraz praca Dania bez znajomości języka dla par przy pakowaniu wędlin 2020 Kopenhaga”

  1. Interuje mnie praca w Danii osobno i dla par