PLN 4500-6000

Od zaraz praca Czechy bez znajomości języka produkcja felg Mošnov 2022

  • Kraj: Czechy
  • Miasto lub Region: Mošnov
  • Zakwaterowanie: Oferta bez zakwaterowania
  • Opublikowany: 30 marca 2022 23:13

Dla pracowników produkcji możliwość rozpoczęcia od zaraz pracy w Czechach. Zatrudnienie w Mošnov bez znajomości języka czeskiego dla Polaków na produkcji felg. Pracodawca zapewnia zwrot kosztów za paliwo.

Stanowisko: pracownik fizyczny.

Lokalizacja: Mošnov.

Wynagrodzenie: 4500 – 6000 PLN brutto na mc.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • praca przy produkcji felg aluminiowych;
  • zadaniem będzie montowanie oraz odlewanie.

Wymagania:

  • dojazd we własnym zakresie – zwrot kosztów za paliwo, ok. 500 – 700 PLN na mc;
  • dobra zdrowie oraz pozytywne nastawienie;
  • motywacja i chęci do pracy.

Oferujemy:

  • pracę po 8 godzin na zmianę;
  • zatrudnienie w systemie na 3 zmiany i wolne soboty;
  • atrakcyjne warunki finansowe;
  • umowę o pracę i później możliwość przejścia na stałą umowę;
  • ubezpieczenie zdrowotne;
  • możliwość otrzymania premii frekwencyjnej oraz rekrutacyjnej;
  • dofinansowanie do wyżywienia.

Aplikacja:

Zgłaszać się należy pod numerem telefonu:

0042 0734 604 897 lub można wysłać wiadomość SMS o treści „Praca”, a my oddzwonimy.

Źródło: http://praca-produkcja24.pl/ogloszenia/produkcja-felg-bez-znajomosci-jezyka-oferta-pracy-w-czechach-od-zaraz-mosnov/

Nr ogł.: 1476244c1e70de2b