PLN 3600 netto/mc

Od zaraz praca Czechy bez znajomości języka dla par na magazynie w Cheb

  • Kraj: Czechy
  • Miasto lub Region: Cheb
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 9 listopada 2021 19:23

Ogłoszenie aktualnej od zaraz pracy w Czechach dla par na magazynie. Zatrudnienie w Cheb dla magazynierów bez znajomości języka i doświadczenia. Zakwaterowanie darmowe zorganizuje pracodawca.

Stanowisko: magazynier.

Lokalizacja: Cheb.

Wynagrodzenie: 3600 PLN netto na mc.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • pracownik będzie wykonywał proste czynności magazynowe, a także zbierał towar i przygotowywał go do wysłania;
  • zadaniem będzie również obsługiwanie wózków paletowych, naklejanie etykiet na przesyłki i towary;
  • praca o charakterze fizycznym dla kobiet i mężczyzn;
  • pracę w systemie trzyzmianowym po 8 godzin od poniedziałku do piątku.

Wymagania:

  • zmotywowanie do pracy;
  • dostępność od zaraz;
  • zdolność do pracy w zespole;
  • dokładne wypełnianie zadań.

Oferujemy:

  • atrakcyjne warunki finansowe;
  • czeską umowę o pracę;
  • zatrudnienie na rok z opcją przedłużenia;
  • darmowe zakwaterowanie (dwuosobowe pokoje dla par);
  • vouchery żywnościowe w wysokości 50 CZK na zmianę;
  • możliwość wzięcia zaliczki raz w tygodniu – 1000 CZK;
  • wsparcie koordynatora przy załatwianiu spraw formalnych;
  • strój roboczy.

Aplikacja:

Zgłaszać się można pod numerem telefonu: 508 009 872

Źródło: www.olx.pl/oferta/praca/pracownik-magazynu-w-czechach-bez-doswiadczenia-zakwaterowanie-CID4-IDLZzIp.html

Nr ogł.: 558618aba68e60a9