CZK od 15000 brutto

Od zaraz praca Czechy bez języka na produkcji opakowań Opava 2020

  • Kraj: Czechy
  • Miasto lub Region: Opava
  • Zakwaterowanie: Pomoc w znalezieniu zakwaterowania
  • Opublikowany: 15 stycznia 2020 19:00

Ogłoszenie aktualnej od zaraz pracy w Czechach na produkcji opakowań. Zatrudnienie w Opavie 2020 bez znajomości języka dla pracowników produkcji. Pracodawca zapewnia pomoc w znalezieniu zakwaterowania.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Lokalizacja: Opava.

Wynagrodzenie: od 15 000 CZK brutto.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • realizowanie zadań zgodnie z zaleceniami produkcyjnymi;
  • wykonywanie prac pomocniczych na hali produkcyjnej;
  • przeprowadzanie kontroli jakości.

Wymagania:

  • wykształcenie zasadnicze zawodowe;
  • motywacja i chęci do pracy.

Oferujemy:

  • możliwość skorzystania ze stołówki z wyżywieniem w bardzo dobrych cenach;
  • kartę Cafeteria – dofinansowanie na wczasy, podróże, fitness, masaże, a także bilety do kina i teatru;
  • 6000 CZK za polecenie pracownika;
  • pracownikom pracującym w firmie przez dłuższy okres czasu 1000 CZK za każdy rok pracy oraz 500 CZK na mc na dodatkowe ubezpieczenie emerytalne;
  • wsparcie przy znalezieniu zakwaterowania;
  • 40 godzin pracy w tygodniu.

Aplikacja:

Zgłaszać się można przez formularz: http://bit.do/czechy-opakowania

Źródło: http://praca-produkcja24.pl/ogloszenia/praca-w-czechach-bez-znajomosci-jezyka-od-zaraz-produkcja-opakowan-opava-2020/

Nr ogł.: 3355e1f25b033688

1 odpowiedź aby “Od zaraz praca Czechy bez języka na produkcji opakowań Opava 2020”

  1. W ciagu ostatnich trzech lat -pracowałam zagranicą( Szwajcaria,Holandia,Niemcy,Francja).Logistyka,hotelarstwo,ogrodnictwo,gastronomia.
    Work abroad. I’ve been working in Netherlands 4 times: as a warehouse worker and as a flower arranger. Next I’ve been 2 times in Germany as a stocktaker in warehouses. Later I’ve worked in France as a cleaning lady in apartments. Recently I’ve been working in Netherlands 2 times as a hotel maid in four and five-star hotels. I’ve got dutch bank account and Sofi number.

    Oraz niemiecki stały numer.Pozdrawiam