PLN 2500-2600 netto

Od zaraz pakowanie żywności praca Czechy w Opawie bez znajomości języka 2021

  • Kraj: Czechy
  • Miasto lub Region: Opawa
  • Zakwaterowanie: Oferta bez zakwaterowania
  • Opublikowany: 27 stycznia 2021 18:50

Propozycja rozpoczęcia bez znajomości języka pracy w Czechach dla pakowaczy. Zatrudnienie od zaraz w Opawie dla Polaków przy pakowaniu żywności mrożonej oraz przygotowywaniu produktów do wysłania.

Stanowisko: pakowacz.

Lokalizacja: Opawa.

Wynagrodzenie: 2500 – 2600 PLN netto na mc.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • zadaniem będzie sortowanie, a także pakowanie produktów, a następnie przygotowywanie ich do wysłania (praca przy obniżonej temperaturze).

Wymagania:

  • dyspozycyjność od zaraz;
  • mile widziane doświadczenie;
  • możliwość samodzielnego dojazdu do zakładu pracy.

Oferujemy:

  • czeską umowę na 12 miesięcy;
  • atrakcyjne warunki finansowe;
  • możliwość otrzymania bonusu w wysokości 10 000 CZK za ciągłość pracy oraz możliwość otrzymania bonusu za polecenie innego pracownika;
  • nadgodziny;
  • dodatek transportowy do 1700 CZK;
  • dofinansowanie do posiłków w postaci bonów żywnościowych;
  • pomoc przy załatwianiu spraw formalnych, np. konta w banku;
  • opiekę koordynatora.

Aplikacja:

Zgłaszać się można pod adresem e-mail: Natalia.Malek@workservice.pl lub można zadzwonić pod numer telefonu: +48 508 024 652

Źródło: http://praca-produkcja24.pl/ogloszenia/bez-znajomosci-jezyka-czechy-praca-od-zaraz-produkcja-zywnosci-mrozonej-opawa-2021/

Nr ogł.: 71601186b94c2f2