NOK 165/h

Od zaraz ogłoszenie pracy w Norwegii bez języka Bergen produkcja dań mrożonych

  • Kraj: Norwegia
  • Miasto lub Region: Bergen
  • Opublikowany: 1 stycznia 2019 21:16
  • Wygasa: Ogłoszenie wygasło
produkcja dan gotowych lasagne

Poszukiwani Polacy na produkcję mrożonych dań gotowych do fabryki z Bergen od zaraz. Ogłoszenie pracy w Norwegii bez znajomości języka oraz doświadczenia na podobnym stanowisku. Zapewniamy bezpłatne zakwaterowanie!

Lokalizacja: Bergen.

Wynagrodzenie: 165 NOK/h.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Start: od zaraz.

Zakres obowiązków:

  • przygotowanie składników dań mrożonych;
  • pakowanie dań;
  • kontrolowanie jakości;
  • obsługa prostych maszyn produkcyjnych;
  • pilnowanie porządku na stanowisku.

Wymagania:

  • dostępność od zaraz;
  • pracowitość;
  • punktualność;
  • komunikatywny język angielski;
  • zdolność do działania w grupie;
  • samodzielność w działaniu;
  • dokładność;
  • sprawność manualna.

Oferujemy:

  • dokładne wdrożenie w obowiązki;
  • bieżące wsparcie polskiego rezydenta;
  • bezpłatne zakwaterowanie pod warunkiem ścisłego szanowania regulaminu miejsca zamieszkania;
  • niezbędne środki ochrony osobistej;
  • przyjazną atmosferę;
  • wysokie zarobki.

Aplikacje:
Prosimy o aplikowanie poprzez stronę:

www.bit.do/rekrutacja2019

Prosimy wybrać stanowisko: „Produkcja gotowych dań mrożonych, Bergen 2019”.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu wyłącznie z wybranymi przez nas kandydatami. Nie wysyłamy odpowiedzi odmownych.

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/dam-prace-w-norwegii-bez-jezyka-na-produkcji-dan-mrozonych-od-zaraz-bergen/

Nr ogł.: 9465c19d8116ec63

7 komentarzy aby “Od zaraz ogłoszenie pracy w Norwegii bez języka Bergen produkcja dań mrożonych”

  1. Witam goraco szukam pracy od nowego roku mam doswiadczwnie na produkcji i w obsludze maszyn mam dobra znajomosc jezyka angielskiego i niemieckiego prosze o Kontakt pozdrawiam Bartosz Majer 793503737

  2. Dorian Danielak dn. 2 stycznia 2019 @ 22:14

    Witam,
    poszukuję pracy. Jestem zainteresowany państwa ofertą. Mam doświadczenie na produkcji i obsłudze maszyn. Jestem dostępny od zaraz. Pozdrawiam

  3. Igor Nowak dn. 2 stycznia 2019 @ 22:15

    Dzień dobry
    jestem zainteresowany państwa ofertą pracy. Nie mam problemu z językiem angielskim oraz szybko się uczę. Łatwo nawiązuję kontakty z innymi ludźmi. Pozdrawiam

  4. Pracownik produkcji mięsnej dn. 12 stycznia 2019 @ 10:43

    Poszukuje pracy masarz wedliniarz produkcja wędlin posiadam wieloletnie doświadczenie w tym kierunku zarówno w Polsce jak i za granicą komunikatywny język angielski beż nałogów dyspozycyjny od następnego tygodnia pozdrawiam tel518648487

  5. Witam. Jestesmy zainteresowni Państwa ofertą
    Pozdrawiamy.

  6. Dzien dobry jestem zainteresiwana wyjazdem z narzeczonym. Posiadam książeczkę sanitarna. Prosze o kontakt nataliagluza@o2.pl

  7. Patrycja dn. 17 maja 2019 @ 21:04

    Witam czy oferta jest aktualna ? Ostatnie 3 lata pracowaliśmy z chlopakiem w Anglii na produkcji. Mamy też chętnego kolegę do pracy

Zostaw odpowiedź do Igor Nowak