€ 12/h brutto

Od zaraz ogłoszenie pracy w Holandii bez znajomości języka na produkcji pizzy Tilburg

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub Region: Tilburg
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie płatne
  • Stopień znajomości języka (jeśli dotyczy): Język obcy Niewymagany
  • Opublikowany: 9 stycznia 2018 06:54

Ogłoszenie aktualnej pracy w Holandii od zaraz na produkcji pizzy mrożonej w fabryce z Tilburga. Atrakcyjna oferta dla Polaków bez znajomości języka z zakwaterowaniem zorganizowanym na miejscu w komfortowych mieszkaniach.

Stanowisko: pracownik produkcji

Miejscowość: Tilburg, Holandia

Stawka godzinowa: 12 euro brutto

Start: od zaraz

Zakres zadań:

  • pracownik dba o jak najwyższą jakość składników i jest odpowiedzialny za ich przygotowanie – krojenie, obsługa maszyn, mycie, uzupełnianie braków

Oczekiwania:

  • aktualne badania z sanepidu do pracy z żywnością
  • chęć podjęcia stałego zatrudnienia w Holandii
  • zaangażowanie i przykładanie się do powierzonych zadań

Oferujemy:

  • zakwaterowanie zapewnione odpłatnie w cenie 180 euro miesięcznie
  • świadczenia socjalne
  • możliwość rozwoju
  • opieka pracownika Polaka na miejscu

Aplikacja:

Szanowni zainteresowani, prosimy o przesłanie wiadomości z załączeniem aktualnego CV na adres dostępny poniżej:

ogłoszenie wygasło!

Nr ogł.: 9625a463b24426c8

5 komentarzy aby “Od zaraz ogłoszenie pracy w Holandii bez znajomości języka na produkcji pizzy Tilburg”

  1. Szymon kozlowski dn. 24 stycznia 2018 @ 09:58

    Witam.jestem zainteresowany ofertą pracy.posiadam doświadczenie. Własny transport i zakwaterowanie. 0648687513

  2. EwelinaDab dn. 2 marca 2018 @ 03:32

    Witam.jestem zainteresowany ofertą pracy (dla pary)

  3. EwelinaDab dn. 2 marca 2018 @ 03:33

    Możliwość podjęcia pracy od zaraz
    Nr tel. 576083490

  4. Szymon kozlowski dn. 16 marca 2018 @ 19:44

    Zainteresowany

  5. Witam jest nadal możliwość podjąć tą pracę. Proszę o odpowiedź

Zostaw odpowiedź do EwelinaDab