NOK 168 brutto/h

Od zaraz oferta pracy w Norwegii dla par na produkcji napojów bez znajomości języka Lillehammer

  • Kraj: Norwegia
  • Miasto lub Region: Lillehammer
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie bezpłatne
  • Ponadto wymagane (jeśli dotyczy): Prawo jazdy, Własny samochód
  • Opublikowany: 14 września 2019 02:02

Ogłoszenie aktualnej od zaraz pracy w Norwegii na produkcji napojów dla par. Zatrudnienie w Lillehammer bez znajomości języka z zakwaterowaniem zorganizowanym na miejscu bezpłatnie.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Lokalizacja: Lillehammer.

Wynagrodzenie: 168 NOK brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • na początku pracownik będzie szkolony, a po wdrożeniu zostaną przedstawione szczegółowe obowiązki, które zostaną rozdzielone pod kątem predyspozycji;
  • obsługiwanie maszyn, mycie ich i konserwowanie, a także dbanie o wysoką jakość oraz pakowanie itp.

Wymagania:

  • zdolność do pracy pod presją czasu;
  • zaletą będzie znajomość języków;
  • mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;
  • zaangażowane i sumienne wykonywanie swoich zadań;
  • zdyscyplinowanie;
  • prawo jazdy kat. B oraz własny samochód.

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie;
  • wypłatę raz w miesiącu;
  • dostęp do Internetu po wi fi;
  • pomoc przy załatwianiu spraw urzędowych;
  • legalne zatrudnienie;
  • norweską umowę na okres próbny, a dla najlepszych pracowników możliwość podjęcia długotrwałej współpracy;
  • bezpłatne zakwaterowanie – wspólne pokoje dla par.

Aplikacja:

Aplikować można poprzez stronę:

www.cognitoforms.com/OSKAS1/RekrutacjaNorwegiaPraca2019 z zaznaczeniem opcji: „Produkcja napojów Lillehammer”.

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/dla-par-praca-w-norwegii-bez-znajomosci-jezyka-produkcja-napojow-od-zaraz-lillehammer/

Nr ogł.: 1275d7bc1fcd9ede

3 komentarze aby “Od zaraz oferta pracy w Norwegii dla par na produkcji napojów bez znajomości języka Lillehammer”

  1. Witam,jestem zainteresowany ofertą.Mam 44 lata ,wykształcenie gastronomiczne-oraz srednie. Pracowałem jako kucharz-kierowca własna firma taxi oraz menager firmy branża samochodowa.Prosze o kontakt .

  2. Produkcja napoi lilehamer dn. 23 września 2019 @ 18:51

    Mam na imie Artur mam 33 lata jestem magazynierem w polskiej firmie i nadszedł czas że chce wyjechać za granice za lepszymi pieniędzmi proszę o kontakt

  3. Witam! Jesteśmy parą, która jest zainteresowana praca w fabryce na produkcji. Mamy samochód oraz spore doświadczenie w pracy zarówno fizycznej. Prosimy o kontakt.

Zostaw odpowiedź do Sylwia i Rafał