€ 2250 brutto/mc

Od zaraz oferta pracy w Niemczech bez języka na magazynie napojów Essen

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Region: Essen
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 9 listopada 2020 18:25

Hurtownia z Essen poszukuje od zaraz magazynierów do pracy w Niemczech. Zatrudnienie 2020 dla Polaków bez znajomości języka na magazynie napojów. Zakwaterowanie organizuje pracodawca odpłatnie na miejscu.

Stanowisko: magazynier.

Lokalizacja: Essen.

Wynagrodzenie: 2250 € brutto na mc.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • dbanie o porządek na magazynie;
  • rozładowywanie dostaw, liczenie oraz sprawdzanie zgodności z fakturą;
  • zbieranie towarów zgodnie z zamówieniem, a także przygotowywanie ich do wysłania;
  • obsługiwanie różnych sprzętów.

Wymagania:

  • wysoka sprawność fizyczna;
  • brak uzależnień;
  • zaświadczenie o niekaralności;
  • możliwość przenoszenia skrzynek lub zgrzewek o wadze do 25 kg;
  • atutem będzie doświadczenie na podobnym stanowisku;
  • zdyscyplinowanie.

Oferujemy:

  • pracę na podstawie umowy;
  • zatrudnienie od zaraz;
  • dokładne przeszkolenie pracownicze w języku polskim;
  • atrakcyjne wynagrodzenie płatne na konto pracownika;
  • wsparcie polskiego rezydenta;
  • pomoc przy załatwianiu formalności;
  • na miejscu płatne zakwaterowanie.

Aplikacja:

CV ze zdjęciem, krótkim opisem własnej osoby oraz zgodą na przetwarzanie danych osobowych prosimy kierować na adres e-mail: NeueArbeit2020@web.de z podaniem tytułu: Praca na magazynie z napojami, Essen/11/2020

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/praca-niemcy-bez-znajomosci-jezyka-na-magazynie-napojow-od-zaraz-w-essen/

Nr ogł.: 9495fa967e822031