DKK 125 brutto/h

Od zaraz oferta pracy w Danii przy pakowaniu kosmetyków bez języka Odense

  • Kraj: Dania
  • Miasto lub Region: Odense
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 17 czerwca 2019 19:41

Pracodawca z Odense szuka od zaraz osób do pracy w Danii przy pakowaniu kosmetyków. Ogłoszenie dla pakowaczy bez znajomości języka z zakwaterowaniem darmowym, które organizuje pracodawca.

Stanowisko: pakowacz.

Lokalizacja: Odense.

Wynagrodzenie: 125 DKK brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 2.

Zadania na stanowisku:

  • praca w firmie, produkującej kosmetyki do makijażu, np. szminki, podkłady itp.;
  • pakowanie gotowych już produktów;
  • kontrola jakości;
  • dbanie o czystość na stanowisku pracy.

Wymagania:

  • możliwość podjęcia zatrudnienia od zaraz;
  • bardzo dobra organizacja czasu pracy;
  • sumienne wykonywanie swoich zadań;
  • umiejętność pracownia w zespole.

Oferujemy:

  • duńską umowę o pracę na 3 miesiące;
  • bardzo dobre warunki finansowe;
  • przeszkolenie pracownicze;
  • pomoc w zaaklimatyzowaniu się na miejscu;
  • bezpłatne zakwaterowanie.

Aplikacja:

Osoby, które zainteresowała oferta pracy przy pakowaniu kosmetyków, mogą przesyłać swoje zgłoszenia wraz z CV na adres: Sikker2019@execs.com z podaniem numeru referencyjnego wraz ze swoim imieniem i nazwiskiem: Nr ref.: skr/25/19.

Źródło: praca-produkcja24.pl

Nr ogł.: 4255d075be9e5090

6 komentarzy aby “Od zaraz oferta pracy w Danii przy pakowaniu kosmetyków bez języka Odense”

  1. Wesal dasuqi dn. 27 czerwca 2019 @ 09:57

    Proszę o kontakt jak pracy jest aktualne 60135314

  2. Robert M dn. 2 lipca 2019 @ 13:48

    Witam jestem zainteresowany pracą czy nadal aktualne?

  3. Witam poszukuję pracy dla dwóch młodych osób bez nałogów ambitnych pracowitych kobieta i meszczyzna lat 25 i 26 spokojni mili prosze o kontak telefoniczny lób mejlowy

  4. Jestem zainteresowana

  5. Teresa Tarczyńska dn. 23 sierpnia 2019 @ 19:09

    Witam dzień dobry jestem zainteresowana Dwie osoby .Proszę o więcej info.0048-884-980-460

  6. Jestem zainteresowana ofertą pracy jako pakowacz kosmetyków w Odense proszę o kontakt 605-508-895

Zostaw odpowiedź do Iwona