DKK 125/h brutto

Od zaraz oferta pracy w Danii bez języka Aalborg na produkcji środków czystości

  • Kraj: Dania
  • Miasto lub Region: Aalborg
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie płatne
  • Wymagane języki obce: Angielski
  • Stopień znajomości języka (jeśli dotyczy): Dobra znajomość języka
  • Opublikowany: 19 stycznia 2018 22:15

Opcja zatrudnienia w fabryce z Aalborga dla pracowników bez znajomości języka duńskiego. Od zaraz atrakcyjna praca w Danii na produkcji i przy pakowaniu środków czystości.

Stanowisko: pracownik na produkcji

Lokalizacja: Aalborg, Dania

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Wynagrodzenie: 125 DKK za godzinę brutto

Opis stanowiska:

  • praca będzie polegała na obsługiwaniu maszyn oraz dbaniu o wysoką jakość produkowanych towarów
  • zadaniem osoby zatrudnionej będzie także pakowanie oraz magazynowanie produktów

Wymagania:

  • dokładne i staranne wykonywanie zadań
  • dyspozycyjność od zaraz na okres 6 miesięcy
  • szybkie uczenie się i nabywanie umiejętności
  • odpowiedzialne podejście do obowiązków
  • świetne zorganizowanie
  • znajomość języka angielskiego na dobrym poziomie
  • zaletą będzie doświadczenie
  • pracowitość i sumienność

Oferujemy:

  • zatrudnienie w Danii na czas określony
  • miejsce w pokoju za 3500 NOK miesięcznie lub 7000 NOK za całe mieszkanie
  • szkolenia wprowadzające w obowiązki
  • pomoc w przystosowaniu się do nowych warunków

Aplikacja:

Szanowni kandydaci, zgłoszenia z CV i danymi należy przesyłać na adres:

Sikker@execs.com

W tytule prosimy wpisać „skr/02/18”

Źródło: http://praca-produkcja24.pl/ogloszenia/praca-w-danii-bez-jezyka-na-produkcji-srodkow-czystosci-od-zaraz-aalborg/

Nr ogł.: 7705a61d0d021f16