CZK 19000-20500

Od zaraz oferta pracy w Czechach na produkcji klimatyzacji bez języka Mnichovo Hradiště

  • Kraj: Czechy
  • Miasto lub Region: Mnichovo Hradiště
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie bezpłatne
  • Stopień znajomości języka (jeśli dotyczy): Język obcy Niewymagany
  • Opublikowany: 22 czerwca 2018 19:13

Szukamy chętnych do podjęcia pracy w Czechach na produkcji przy montażu klimatyzacji. Od zaraz możliwość zatrudnienia w Mnichovo Hradiště dla osób bez znajomości języka czeskiego.

Stanowisko: pracownik na produkcji

Miejsce pracy: Mnichovo Hradiště, Czechy

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Wynagrodzenie: od 19000 do 20500 CZK netto za miesiąc co daje około 3200-3400 złotych netto miesięcznie

Opis stanowiska:

  • praca będzie polegała na wykonywaniu zadań na linii produkcyjnej przy montażu części chłodnic, systemów ogrzewania i klimatyzacji dla branży samochodowej

Wymagania:

  • brak problemów ze zdrowiem
  • mile widziane doświadczenie
  • zdolność pracy w grupie
  • umiejętność rozróżniania kolorów
  • motywacja do podjęcia pracy

Oferujemy:

  • wysokie zarobki
  • możliwość wypracowywania nadgodzin
  • dopłaty do wyżywiania
  • możliwość otrzymania zaliczki co tydzień
  • bezpłatne badania lekarskie, ubrania robocze oraz obuwie
  • szansę rozwoju zawodowego
  • pracę na podstawie czeskiej umowy z 3-miesięcznym okresem próbnym
  • prawo do płatnego urlopu
  • darmowe miejsce do zamieszkania w hotelu pracowniczym
  • ubezpieczenie oraz zaplecze socjalne
  • szkolenie BHP
  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia

Aplikacja:

Drodzy kandydaci, zachęcamy do odwiedzenia nas na Facebooku: „DP WORK-PL”

Źródło: http://praca-produkcja24.pl/ogloszenia/bez-znajomosci-jezyka-praca-w-czechach-od-zaraz-na-produkcji-przy-montazu-klimatyzacji-mnichovo-hradiste/

wyświetleń: 1421, dzisiaj: 1

Nr ogł.: 6385b2c1271e1f59

1 odpowiedź aby “Od zaraz oferta pracy w Czechach na produkcji klimatyzacji bez języka Mnichovo Hradiště”

  1. jacek krzak dn. 24 lipca 2018 @ 23:33

    witam
    jestem zainteresowany oferta pracy

    jacek krzak
    515643507

Zostaw odpowiedź do jacek krzak