CZK 25000-35000 mc

Od zaraz oferta pracy w Czechach bez języka produkcja opon samochodowych Praga

  • Kraj: Czechy
  • Miasto lub Region: Praga
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 12 sierpnia 2021 21:30

Na produkcji opon samochodowych potrzebne od zaraz osoby do pracy w Czechach. Zatrudnienie w Pradze dla pracowników produkcji bez znajomości języka z zakwaterowaniem zorganizowanym przez pracodawcę odpłatnie.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Lokalizacja: Praga.

Wynagrodzenie: 25 000 – 35 000 CZK brutto na mc.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • obsługa maszyn wykorzystywanych przy montowaniu opon samochodowych;
  • wykonywanie zadań przy produkcji opon rolniczych i budowlanych;
  • praca fizyczna.

Wymagania:

  • dobra kondycja fizyczna, ponieważ niektóre opony ważą nawet 60 kg;
  • motywacja i chęci do pracy.

Oferujemy:

  • na początku wynagrodzenie to: 3 750 – 4 050 PLN netto na mc, a po przeszkoleniu wynosi 4 700 – 5 100 PLN netto na mc;
  • możliwość brania zaliczki raz w tygodniu;
  • możliwość otrzymania bonusu adaptacyjnego w wysokości 3 600 PLN oraz bonusu roboczego w wysokości 3 420 PLN;
  • możliwość kupowania obiadów w firmowej stołówce w cenie 6 – 10 PLN;
  • zakwaterowanie w odległości 10 min. pieszo od miejsca pracy;
  • 25 dni urlopu;
  • czeskie ubezpieczenie zdrowotne;
  • możliwość wyrobienia nadgodzin;
  • transport z Katowic do Czech.

Aplikacja:

Zgłoszenia prosimy wysyłać na adres e-mail: aneta.kauf@manuvia.com albo można zadzwonić pod numer telefonu: 665 777 464

Źródło: http://praca-produkcja24.pl/ogloszenia/bez-znajomosci-jezyka-praca-czechy-od-zaraz-na-produkcji-opon-samochodowych-w-pradze/

Nr ogł.: 42761156fc86a2dd