CZK ok. 31000

Od zaraz oferta pracy w Czechach bez języka na produkcji samochodów Mladá Boleslav

  • Kraj: Czechy
  • Miasto lub Region: Mladá Boleslav
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 29 lipca 2019 22:22

Dla pracodawcy z Mladá Boleslav poszukiwane od zaraz osoby do pracy w Czechach na produkcji samochodów Škoda. Zatrudnienie bez znajomości języka z zakwaterowaniem bezpłatnym zapewnionym przez pracodawcę.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Lokalizacja: Mladá Boleslav.

Wynagrodzenie: ok. 31 000 CZK.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • obsługiwanie linii produkcyjnej;
  • obsługiwanie maszyn;
  • manipulowanie z częściami samochodów;
  • montowanie poszczególnych części;
  • lakiernia.

Wymagania:

  • wysoka sprawność fizyczna;
  • chęć przeprowadzki do Czech;
  • możliwość pracy w trybie ciągłym;
  • zaletą będzie doświadczenie w pracy na produkcji.

Oferujemy:

  • umowę o pracę na pełen etat z pełnym pakietem ubezpieczenia zdrowotnego oraz socjalnego;
  • bonusy, np. po 3 miesiącach pracy bonus 5000 CZK, a po pół roku – 7000 CZK;
  • dodatki za pracę na zmianach popołudniowych, nocnych, weekendowych, za wydajność i wiele innych;
  • bezpłatne zakwaterowanie blisko firmy;
  • bony żywieniowe;
  • 25 dni urlopu;
  • rozwój i możliwość wzięcia udziału w kursach zawodowych;
  • zwrot kosztów przejazdu do Czech.

Aplikacja:

Zgłaszać można się pod numerem telefonu: +420 735 762 357.

Źródło: https://gratka.pl/praca/pracownik-produkcji-mlada-boleslav-skoda-auto/ob/1289744

Nr ogł.: 3955d3f4fe618051