SEK 23000 brutto mc

Od zaraz oferta fizycznej pracy w Szwecji przy sortowaniu paczek bez języka Sztokholm

  • Kraj: Szwecja
  • Miasto lub Region: Sztokholm
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 10 października 2019 20:19

Bez znajomości języka potrzebne osoby do fizycznej pracy w Szwecji przy sortowaniu paczek na terenie firmy logistycznej. Ogłoszenie ze Sztokholmu aktualne od zaraz. Zakwaterowanie bezpłatne organizuje pracodawca.

Stanowisko: pracownik fizyczny.

Lokalizacja: Sztokholm.

Wynagrodzenie: 23 000 SEK brutto mc + dodatki.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 5.

Zadania na stanowisku:

  • rozładowywanie samochodów dostawczych, przesortowanie paczek oraz ponowne ich załadowanie;
  • praca na magazynie przeładunkowym firmy logistycznej;
  • czasami zadaniem będzie zabezpieczanie paczek oraz spisywanie raportów.

Wymagania:

  • dobra kondycja fizyczna;
  • uczciwość;
  • dokładne, sumienne, solidne i zaangażowane wykonywanie swoich zadań;
  • dostępność od zaraz;
  • aktualne zaświadczenie o niekaralności;
  • pracowitość;
  • możliwość pracy w godzinach nocnych;
  • sprawność manualna.

Oferujemy:

  • strój służbowy;
  • pracę w godzinach nocnych;
  • szwedzką umowę o pracę;
  • opiekę polskojęzycznego koordynatora na miejscu;
  • pomoc przy załatwianiu spraw urzędowych oraz wsparcie w zaaklimatyzowaniu się na miejscu;
  • szkolenie pracownicze w języku polskim;
  • bezpłatne zakwaterowanie.

Aplikacja:

Umowa podpisywana jest w polskim oddziele agencji w Gdyni. Agencja nie zwraca kosztów przejazdu do Gdyni.

CV oraz LM należy przesłać na adres: pl.arbetsmedlet@swedenmail.com z dopiskiem: Sortowanie paczek, Sztokholm 10/2019

Źródło: http://praca-produkcja24.pl/ogloszenia/bez-znajomosci-jezyka-szwecja-praca-fizyczna-od-zaraz-przy-sortowaniu-paczek-sztokholm/

Nr ogł.: 3035d9f69b74952b