NOK 140 brutto/h

Od zaraz Norwegia praca fizyczna dla par bez języka przy sortowaniu odzieży Trondheim

  • Kraj: Norwegia
  • Miasto lub Region: Trondheim
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 18 listopada 2019 20:17

Dla pracowników fizycznych oferta pracy w Norwegii od zaraz i bez języka. Zatrudnienie fizyczne w Trondheim dla par przy sortowaniu odzieży używanej z zakwaterowaniem bezpłatnym, które organizuje pracodawca.

Stanowisko: pracownik fizyczny.

Lokalizacja: Trondheim.

Wynagrodzenie: 140 NOK brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • zatrudnienie przy taśmociągu przy sortowaniu odzieży używanej;
  • szybkie tempo pracy;
  • przestrzeganie zasad BHP.

Wymagania:

  • dobra kondycja fizyczna;
  • dostępność od zaraz;
  • samodzielność oraz pracowitość;
  • sprawność manualna;
  • zdolność do pracy pod presją czasu;
  • szybkie przyswajanie nowych rzeczy;
  • samodzielność;
  • zaangażowane wypełnianie swoich zadań.

Oferujemy:

  • norweską umowę na 3 miesiące;
  • zatrudnienie od zaraz;
  • atrakcyjne wynagrodzenie;
  • ubezpieczenie pracownicze;
  • darmowe zakwaterowanie, a dla par wspólne dwuosobowe pokoje;
  • dodatki do pensji podstawowej;
  • pomoc przy załatwianiu spraw urzędowych;
  • stałą umowę o pracę.

Aplikacja:

Aplikacje można wysyłać na adres: soknadansatte@eclipso.eu z podaniem tytułu: „Norwegia praca w sortowni odzieży. Imię i nazwisko”

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/norwegia-praca-fizyczna-dla-par-bez-jezyka-sortowanie-odziezy-od-zaraz-trondheim/

Nr ogł.: 4595dd2c605a516a