€ 12,84-15,84/h

Od zaraz oferta fizycznej pracy w Niemczech bez języka przy sortowaniu odzieży Berlin

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Region: Berlin
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie bezpłatne
  • Stopień znajomości języka (jeśli dotyczy): Język obcy Niewymagany
  • Opublikowany: 28 marca 2018 01:38

Propozycja fizycznej pracy w Niemczech dla par przy sortowaniu odzieży używanej. Zatrudnienie jest możliwe od zaraz w Berlinie dla 8 osób bez znajomości języka niemieckiego.

Stanowisko: pracownik fizyczny

Lokalizacja: Berlin, Niemcy

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Płaca: 12,84 euro za godzinę brutto dla osób bez znajomości języka oraz 15,84 euro dla pracowników posługujących się niemieckim

Opis stanowiska:

  • jest to praca fizyczna polegająca na sortowaniu używanych ubrań ze względu na jakość
  • osoby zatrudnione posługujące się językiem niemieckim będą pełniły rolę tłumaczy

Wymagania:

  • dobra kondycja
  • zdolność pracy w zespole
  • pełna samodzielność
  • nastawienie na osiąganie wyników
  • dobry ogólny stan zdrowia
  • możliwość podjęcia pracy od zaraz
  • brak spóźnień

Oferujemy:

  • zapewnione darmowe zamieszkanie w 2-osobowych pokojach
  • szkolenia dla pracowników
  • zatrudnienie na stabilnych warunkach
  • wsparcie w zaaklimatyzowaniu się
  • wspólne lokum dla par

Aplikacja:

Osoby zainteresowane powyższą ofertą pracy zapraszamy do wysyłania zgłoszeń z CV ze zdjęciem na adres:

nutzliche-arbeit@workmail.com z dopiskiem „nu/a1/03/18”

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/dla-par-oferta-fizycznej-pracy-w-niemczech-od-zaraz-sortowanie-odziezy-bez-jezyka-berlin/

Nr ogł.: 8745ab5723ab5f94

6 komentarzy aby “Od zaraz oferta fizycznej pracy w Niemczech bez języka przy sortowaniu odzieży Berlin”

  1. Zainteresowana para
    kontakt : 605246512

  2. Witam ja w sprawie pracy czy jest dalej aktualna oferta

  3. pracownik fizyczny dn. 21 kwietnia 2018 @ 08:09

    Jestem zainteresowany ta ofertom

  4. Zainteresowana z koleżanką, prosimy o kontakt.

  5. Zainteresowani… 2 osoby proszę o kontakt…
    787 255 170

  6. Poszukuje pracy dla pary bez znajomości języka ale z własnym autem na wyjazd, prośba o kontakt jeśli aktualne nadal 604 108 306

Zostaw odpowiedź do Jagoda