€ 1850 brutto/mc

Od zaraz oferta fizycznej pracy w Niemczech bez języka dla par sklep przy wykładaniu towarów Hamburg 2020

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Region: Hamburg
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 25 stycznia 2020 00:20

Sklep z Hamburga zatrudni osoby do fizycznej pracy w Niemczech bez znajomości języka. Oferta 2020 aktualna od zaraz dla par przy wykładaniu towarów z zakwaterowaniem bezpłatnym, które zapewnia pracodawca.

Stanowisko: pracownik fizyczny.

Lokalizacja: Hamburg.

Wynagrodzenie: 1850 Eur brutto na mc.

Start: od zaraz.

 Liczba miejsc: 10.

Zadania na stanowisku:

  • dbanie o czystość w sklepie i na magazynie;
  • dbanie 0 porządek na półkach;
  • przeprowadzanie kontroli jakości towarów;
  • wykładanie nowych towarów na półki;
  • aktualizowanie cen, a także przygotowywanie nowych ekspozycji;
  • raz na jakiś czas przeprowadzanie inwentaryzacji.

Wymagania:

  • samodzielność;
  • zaangażowane wykonywanie zadań;
  • dobra kondycja fizyczna;
  • dostępność od zaraz;
  • mobilność;
  • elastyczność godzinowa;
  • chęć pracy w systemie zmianowym.

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie i bardzo dobre warunki zatrudnienia;
  • darmowe zakwaterowanie w wynajmowanych mieszkaniach;
  • pomoc przy załatwianiu formalności;
  • szkolenie pracownicze;
  • umowę próbną z możliwością jej przedłużenia;
  • opiekę polskiego koordynatora.

Aplikacja:

Zgłoszenia wraz z CV, najlepiej w języku niemieckim, wraz ze zdjęciem i zgodą na przetwarzanie danych osobowych można przesłać na adres: dringende@europe.com z podaniem numeru referencyjnego: Fizyczna praca w sklepie, Hamburg 01/20

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-dla-par-fizyczna-praca-w-niemczech-bez-jezyka-w-sklepie-z-hamburga-wykladanie-towaru/

Nr ogł.: 4455e2af7a911e47

1 odpowiedź aby “Od zaraz oferta fizycznej pracy w Niemczech bez języka dla par sklep przy wykładaniu towarów Hamburg 2020”

  1. Jestem zainteresowany pracą.

Zostaw odpowiedź do Robert Żeliszczak