£ 9,89/h brutto

Od zaraz oferta fizycznej pracy w Anglii dla par bez języka sortowanie warzyw Milton Keynes

  • Kraj: Anglia
  • Miasto lub Region: Milton Keynes
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie płatne
  • Stopień znajomości języka (jeśli dotyczy): Język obcy Niewymagany
  • Opublikowany: 22 października 2017 00:24

Możliwość podjęcia fizycznej pracy w Anglii od zaraz przy sortowaniu warzyw w zakładzie przetwórstwa. Ogłoszenie z Milton Keynes dla par również bez znajomości języka angielskiego. Pracodawca zapewnia odpłatne zamieszkanie na miejscu.

Stanowisko: Sortowacz warzyw

Miejscowość: Milton Keynes

Stawka godzinowa: 9,89 GBP na godzinę pracy

Termin: od zaraz

Zakres obowiązków

  • praca przy taśmociągu
  • ręczne sortowanie warzyw – odrzucanie sztuk które nie spełniają wymogów jakościowych

Oczekiwania:

  • dostępność od zaraz
  • umiejętność pracy w szybkim tempie
  • samodzielność
  • pełna punktualność
  • schludność
  • motywacja do osiągania wysokich wyników

Oferujemy:

  • bardzo dobre warunki zatrudnienia
  • zamieszkanie płatne 50 GBP tygodniowo od osoby
  • opiekę polskojęzycznego koordynatora
  • płatny trening

Aplikacja:

Zainteresowanych powyższą ofertą prosimy o kontakt mailowy, na adres:
ogłoszenie wygasło!

wyświetleń: 1906, dzisiaj: 3

Nr ogł.: 1559eb3e8151e2f

2 komentarze aby “Od zaraz oferta fizycznej pracy w Anglii dla par bez języka sortowanie warzyw Milton Keynes”

  1. Sortowanie warzyw dn. 22 listopada 2017 @ 21:19

    Witam jestem zainteresowany oferta pracy posiadam doswiadczenie na stanowisku sortowacz warzyw prosze o kontakt z panstwem moj nr tel 739-017-130

  2. Sortowanie warzyw jestesmy zainteresowani dn. 11 grudnia 2017 @ 15:30

    Witam.Jestesmy zainteresowani oferta pracy 2 kobiety (26,27l) pan (22l) mamy doswiadczenie na produkcji sortowacz warzyw prosze wiecej informacji na nr tel 07424718801 gotowi na prace od zaraz

Zostaw odpowiedź do Sortowanie warzyw