NOK 23500/mc

Od zaraz Norwegia praca fizyczna bez znajomości języka naprawa palet 2019 Ålesund

  • Kraj: Norwegia
  • Miasto lub Region: Ålesund
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 27 listopada 2018 19:08
  • Wygasa: Ogłoszenie wygasło
naprawa palet

Zakład z Ålesund oferuje fizyczną pracę w Norwegii od zaraz. Zatrudnienie 2019 bez znajomości języka norweskiego dla Polaków. Na miejscu jest zorganizowane zakwaterowanie w komfortowych warunkach.

Stanowisko: pracownik fizyczny.

Lokalizacja: Ålesund, Norwegia.

Pensja: 23 500 NOK/mc brutto.

Długość umowy: pół roku.

Zakres obowiązków:

  • naprawianie drewnianych palet;
  • sortowanie i ocena ich stanu;
  • reperowanie uszkodzeń za pomocą elektronarzędzi, młotków itp.

Wymagania:

  • możliwość rozpoczęcia od zaraz;
  • dobry stan zdrowia;
  • sprawność fizyczna;
  • mile widziane doświadczenie ale nie jest wymagane;
  • komunikatywny język angielski;
  • przykładanie się do pracy.

Oferujemy:

  • zakwaterowanie darmowe na miejscu;
  • dostęp do pomocy medycznej w razie potrzeby;
  • zatrudnienie na stałą zmianę od 8:00 do 16:00 z wolnymi weekendami;
  • ubezpieczenie pracownicze;
  • umowę na pół roku;
  • pracę na norweskich zasadach
  • prawo do płatnego urlopu;
  • pomoc polskiego rezydenta.

Aplikacje:
Prosimy o wysyłanie aplikacji pod adres:

soknadansatte@fastem.com

Pierwszy wyjazd planujemy już pod koniec listopada!

Źródło:http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/bez-jezyka-oferta-fizycznej-pracy-w-norwegii-od-zaraz-przy-naprawie-palet-alesund/

Nr ogł.: 9585bf44909a9321

1 odpowiedź aby “Od zaraz Norwegia praca fizyczna bez znajomości języka naprawa palet 2019 Ålesund”

  1. Bartek1991 dn. 1 stycznia 2019 @ 21:00

    Jestem zainteresowany ofertą pracy . Posiadam norweski stały fedelsnumer. I pozwolenie z policji. Proszę o kontakt 531564624

Zostaw odpowiedź do Bartek1991