€ 14,25 brutto/h

Od zaraz Niemcy praca fizyczna bez znajomości języka sortowanie owoców w Hanowerze

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Region: Hanower
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 10 maja 2021 21:36

Dla Polaków aktualna od zaraz fizyczna praca w Niemczech bez znajomości języka. Zatrudnienie w Hanowerze przy sortowaniu owoców i warzyw z zakwaterowaniem, które będzie zorganizowane przez pracodawcę odpłatnie.

Stanowisko: pracownik fizyczny.

Lokalizacja: Hanower.

Wynagrodzenie: 14,25 € brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 12.

Zadania na stanowisku:

  • przeprowadzanie kontroli jakości warzyw oraz owoców;
  • pracownik będzie zajmował się ręcznym sortowaniem oraz pakowaniem;
  • praca odbywa się przy linii produkcyjnej.

Wymagania:

  • sprawność manualna;
  • zdolność do pracy pod presją;
  • gotowość do pracy od zaraz;
  • atutem będzie doświadczenie na analogicznym stanowisku;
  • dobra kondycja fizyczna;
  • chęć wykonywania pracy o charakterze fizycznym.

Oferujemy:

  • pomoc polskiego rezydenta;
  • pracę od zaraz;
  • niemiecką umowę;
  • zakwaterowanie w cenie 300 € na mc + media (pracodawca zapewnia dodatek na pokrycie połowy kosztów zakwaterowania, ale trzeba przestrzegać zasad wynajmu i mieć pełną frekwencję);
  • możliwość skorzystania ze świadczeń socjalnych;
  • zapoznanie z obowiązkami.

Aplikacja:

CV można wysyłać na adres e-mail: pl.stellenanzeige@contractor.net z podaniem tytułu: Sortowanie owoców, Hanower + imię i nazwisko

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/bez-jezyka-dam-fizyczna-prace-w-niemczech-sortowanie-owocow-od-zaraz-2021-hanower/

Nr ogł.: 646609975b57996b