DKK 120,50 brutto/h

Od zaraz na magazynie odzieży praca w Danii bez znajomości języka Odense 2020

  • Kraj: Dania
  • Miasto lub Region: Odense
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 8 stycznia 2020 17:26

Ogłoszenie aktualnej od zaraz pracy w Danii bez znajomości języka. Zatrudnienie w Odense dla Polaków na magazynie odzieżowym przy kompletacji towaru. Zakwaterowanie zorganizowane przez pracodawcę odpłatnie.

Stanowisko: pracowni magazynu.

Lokalizacja: Odense.

Wynagrodzenie: 120,50 DKK brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 4.

Zadania na stanowisku:

  • praca w charakterze pomocnika magazyniera hurtowni odzieżowej;
  • do zadań będzie należało: rozładowywanie dostaw, liczenie i przeprowadzanie kontroli jakości, rozkładanie ubrań na półkach, wprowadzanie danych do systemu komputerowego oraz zbieranie zamówień;
  • obsługiwanie wózka paletowego, skanera ręcznego oraz komputera;
  • wykonywanie innych zadań zlecanych na bieżąco.

Wymagania:

  • dostępność od zaraz;
  • doskonała organizacja;
  • sumienne, niezawodne i odpowiedzialne wypełnianie zadań;
  • zaświadczenie o niekaralności do wglądu;
  • umiejętność pracy w grupie;
  • zaletą będzie doświadczenie na podobnym stanowisku;
  • mile widziane prawo jazdy kat. B i własne auto.

Oferujemy:

  • pracę na 3 miesiące z opcją podjęcia dłuższego zatrudnienia;
  • duńską umowę o pracę;
  • zatrudnienie od zaraz;
  • możliwość rozwoju i podnoszenia swoich kwalifikacji;
  • zakwaterowanie w cenie 3200 DKK na mc.

Aplikacja:

CV z danymi kontaktowymi należy wysłać na adres e-mail: Sikker2019@execs.com z podaniem numeru referencyjnego wraz z imieniem i nazwiskiem: Nr ref.: skr/65/19

Źródło: http://praca-produkcja24.pl/ogloszenia/dania-praca-bez-znajomosci-jezyka-na-magazynie-odziezowym-od-zaraz-odense/

Nr ogł.: 9675e15df8130769

8 komentarzy aby “Od zaraz na magazynie odzieży praca w Danii bez znajomości języka Odense 2020”

  1. Jestem zainteresowana pracą. Proszę o kontakt.

  2. Witam, jestem zainteresowaną ofertą, czy jest aktualna? 😉

  3. Agnieszka Niedziółka dn. 7 lutego 2020 @ 10:24

    Witam jestem zainteresowana pracą 2 kobiety

  4. Hubert Braciszewski dn. 8 lutego 2020 @ 16:55

    Dzień dobry, jestem zainteresowany ofertą. Proszę o kontakt mailowy ( 1995b.hubert@gmail.com ) lub telefoniczny 886 558 618

  5. Jestem zainteresowany proszę o kontakt.

  6. Witam. Proszę o kontakt, ponieważ podany adres email nie istniej.

  7. Witam. Proszę o kontakt. Podany w ogłoszeniu adres email nie istnieje.

  8. Sebastian dn. 25 lutego 2020 @ 15:18

    Jestem zainteresowany ofertą, proszę o kontakt