€ 10 brutto/h

Od zaraz Holandia praca bez języka na magazynie z książkami, DVD i odzieżą Waalwijk

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub Region: Waalwijk
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 4 września 2019 20:50

Potrzebne od zaraz osoby do pracy w Holandii na magazynie z książkami, DVD i odzieżą. Zatrudnienie w Waalwijk bez znajomości języka z zakwaterowaniem w domkach jednorodzinnych, które zapewnia pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: pracownik magazynu.

Lokalizacja: Waalwijk.

Wynagrodzenie: 10,00 Eur brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 10 – 15 osób.

Zadania na stanowisku:

  • zadaniem pracownika będzie pakowanie, etykietowanie i kompletowanie zamówień – książki, DVD, elektronika, zabawki, ubrania, buty itp.);
  • praca typu order picker przy użyciu ręcznego skanera.

Wymagania:

  • nie jest wymagany j. holenderski, ale konieczna jest przynajmniej komunikatywna (B1) znajomość języka angielskiego;
  • możliwość podjęcia zatrudnienia od zaraz.

Oferujemy:

  • możliwość podjęcia pracy na dłużej;
  • atrakcyjne warunki finansowe – 10 Eur brutto na godz., ale też są możliwe nadgodziny, które są wyżej płatne;
  • zakwaterowanie w cenie 99 Eur na tydzień w domkach jednorodzinnych – pokoje dwuosobowe, które są wyposażone w wi-fi i lodówki;
  • zatrudnienie od zaraz.

Aplikacja:

CV w języku angielskim należy wysłać na adres: office@eastgaterecruitment.com w temacie wiadomości należy podać: „Magazynier Holandia + Waalwijk”.

Źródło: http://praca-holandia24.pl/ogloszenia/dam-prace-w-holandii-od-zaraz-na-magazynie-z-ksiazkami-dvd-odzieza-waalwijk/

Nr ogł.: 1845d6ff91854b80