€ 11,80/h

Od zaraz Holandia praca bez znajomości języka na magazynie AGD Venlo

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub Region: Amsterdam
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 7 sierpnia 2017 07:10

Hurtownia AGD z przedmieść Venlo zatrudni od zaraz osoby na magazyn do zbierania zamówień. Ogłoszenie atrakcyjnej pracy w Holandii dla osób bez znajomości języka holenderskiego.

Stanowisko: Magazynier
Lokalizacja: Venlo, Holandia
Stawka godzinowa: 11,80 euro brutto

Opis stanowiska pracy:

  • kompletowanie towarów zgodnie z zamówieniem klienta
  • przygotowywanie artykułów do wysyłki
  • w przypadku większych zamówień zbieranie sprzętów na palety
  • zadania wykonywane będą za pomocą wózka i skanera

Oczekiwania

  • dobra sprawność
  • aktualny dokument zaświadczający o niekaralności
  • elastyczność godzinowa
  • zdolność do pracy w zespole
  • samodzielność

Oferujemy:

  • darmowe zamieszkanie
  • płatne ubezpieczenie
  • pomoc w zorganizowaniu transportu do Holandii
  • wysokie zarobki w walucie euro

Aplikacja:
Drodzy zainteresowani, prosimy o wysłanie dokumentów aplikacyjnych na adres poniższy:

ogłoszenie wygasło

wyświetleń: 1614, dzisiaj: 1

Nr ogł.: 9865986600c4f692

1 odpowiedź aby “Od zaraz Holandia praca bez znajomości języka na magazynie AGD Venlo”

  1. Jestem zainteresowany ofertą 😀

Zostaw odpowiedź do Damian