€ 9,95 EUR/h

Od zaraz Holandia praca bez znajomości języka magazyn z odzieżą Tilburg

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub Region: Tilburg
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 1 stycznia 2019 21:11

Dam pracę w Holandii o zaraz na magazynie odzieżowym z Tilburga. Zatrudnienie bez znajomości języka niderlandzkiego przy zbieraniu i pakowaniu zamówień. Zapraszamy do składania aplikacji!

Stanowisko: magazynier.

Lokalizacja: Tilburg, Holandia.

Start: od zaraz.

Wynagrodzenie: 9,95 EUR/h, po miesiącu 10,71 EUR/h.

Zakres obowiązków:

  • kompletowanie zamówień ze skanerem i wózkiem EPT;
  • kontrolowanie jakości;
  • pakowanie i przepakowywanie odzieży;
  • inne zadania, do których będzie delegował kierownik.

Wymagania:

  • zaletą będzie znajomość języka angielskiego;
  • chęć do podjęcia zatrudnienia na dłużej;
  • możliwość nadgodzin od czasu do czasu;
  • motywacja do pracy;
  • miłe usposobienie;
  • uczciwość;
  • punktualne przychodzenie do pracy;
  • umiejętność szybkiego uczenia się;
  • sprawność.

Oferujemy:

  • atrakcyjne dodatki do pensji za weekendy (sobota – 150%, niedziela – 200%!);
  • wsparcie we wszelkich formalnościach;
  • pomoc w organizacji wyjazdu;
  • wysokie zarobki;
  • możliwość stałego zatrudnienia;
  • pomoc przy wyrobieniu SOFI;
  • terminowe wypłaty;
  • zakwaterowanie płatne, dojazdy, ubezpieczenie.

Aplikacje:
Aby zgłosić się do pracy, prosimy dzwonić pod numer:

77 456 16 07 lub 608 494 700

Źródło: http://praca-holandia24.pl/ogloszenia/praca-w-holandii-od-zaraz-magazyn-z-odzieza-bez-znajomosci-jezyka-tilburg/

Nr ogł.: 135c19d56d56df8

Zostaw odpowiedź

Popularne ogłoszenia dzisiaj

  • Żadne ogłoszenie nie zostało odwiedzone.