€ 11,84 - 14,84/h

Od zaraz fizyczna praca Niemcy dla par bez znajomości języka sortowanie odzieży Lipsk

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Region: Lipsk
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 28 grudnia 2018 21:00
  • Wygasa: Ogłoszenie wygasło
sortowanie odziezy uzywanej praca 2018 5i

Ogłoszenie fizycznej pracy w Niemczech dla par bez znajomości języka przy sortowaniu odzieży. Zatrudnienie od zaraz w Lipsku – start jest planowany styczeń 2019. Zapraszamy do wysyłania zgłoszeń.

Stanowisko: pracownik fizyczny.

Lokalizacja: Lipsk, Niemcy.

Wynagrodzenie: 11,84 – 14,84 EUR/h (ustalane indywidualnie).

Początek: od zaraz – styczeń 2019.

Wakaty: 5.

Zadania na stanowisku:

  • sortowanie odzieży używanej według określonych kryteriów;
  • praca jest wykonywana przy ruchomej taśmie w pozycji stojącej.

Wymagania:

  • umiejętność szybkiej pracy;
  • spostrzegawczość i zręczność;
  • dobry stan zdrowia;
  • dyspozycyjność od stycznia 2019;
  • preferujemy osoby bez uzależnień;
  • wytrzymałość.

Oferujemy:

  • pracę w dobrych warunkach;
  • zakwaterowanie bezpłatne;
  • zatrudnienie dla par;
  • dobre zarobki;
  • umowę na 4 miesiące z możliwością przedłużenia;
  • wstępne szkolenie;
  • wsparcie przy formalnościach.

Aplikacje:
Zachęcamy do wysyłania CV pod adres e-mail:

nutzliche-arbeit@workmail.com

CV musi zawierać aktualne dane kontaktowe, zdjęcie i zgodę na wykorzystanie danych osobowych.

Prosimy o przemyślane aplikacje!

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/fizyczna-praca-w-niemczech-dla-par-sortowanie-odziezy-bez-jezyka-lipsk-2019/

Nr ogł.: 5165c19cfc5636c0

3 komentarze aby “Od zaraz fizyczna praca Niemcy dla par bez znajomości języka sortowanie odzieży Lipsk”

  1. Witam, wraz z mężem jesteśmy bardzo zainteresowani tą pracą.Chcemy pracować w waszej firmie,jesteśmy gotowi prace podjąć już od 7 01 2019 tel. 509 905 705 pozdrawiam

  2. Daniel i Dominika jesteśmy zainteresowani tą pracą proszę o kontaktach dn. 3 stycznia 2019 @ 10:46

    Numer telefonu 515 525 182

  3. magdalena dn. 7 stycznia 2019 @ 11:14

    witam. 3-4 osoby sa zainteresowane prosze o odp na emaila

Zostaw odpowiedź do agnieszka