€ 12,85 brutto/h

Od zaraz fizyczna praca Niemcy bez języka dla par sortowanie odzieży 2022 Cottbus

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Region: Cottbus
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 2 marca 2022 20:56

Bez znajomości języka do podjęcia fizyczna praca w Niemczech dla par przy sortowaniu odzieży używanej. Zatrudnienie w Cottbus od zaraz dla pracowników fizycznych. Zakwaterowanie darmowe będzie zorganizowane przez pracodawcę.

Stanowisko: pracownik fizyczny.

Lokalizacja: Cottbus.

Wynagrodzenie: 12,85 € brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • praca o charakterze fizycznym;
  • zadaniem będzie ręczne sortowanie odzieży oraz akcesoriów i zabawek używanych.

Wymagania:

  • energiczność, punktualność i samodyscyplina;
  • solidne i zaangażowane wykonywanie zadań;
  • zdolność do pracy w zespole;
  • rzetelność;
  • brak uzależnień;
  • doskonała organizacja;
  • bezkonfliktowość.

Oferujemy:

  • przeszkolenie pracownicze;
  • pracę w systemie zmianowym;
  • pomoc polskiego rezydenta;
  • niemiecką umowę o pracę i ubezpieczenie;
  • dostęp do świadczeń socjalnych;
  • darmowe zakwaterowanie;
  • pracę na 3 miesiące z opcją przedłużenia;
  • różne benefity pozapłacowe.

Aplikacja:

Zgłoszenia grupowe prosimy wysyłać w jednej wiadomości. CV oraz LM ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych można wysyłać na adres e-mail:

arbeiteinstellen@germanymail.com z tytułem: Sortowanie odzieży używanej, Cottbus

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-fizyczna-praca-w-niemczech-dla-par-bez-jezyka-przy-sortowaniu-odziezy-cottbus-2022/

Nr ogł.: 143621fc4750961b