€ od 10,56

Od zaraz fizyczna praca Holandia rozładunek kontenerów z paczkami Duiven

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub Region: Duiven
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie płatne
  • Wymagane języki obce: Holenderski
  • Stopień znajomości języka (jeśli dotyczy): Podstawowa znajomość języka
  • Opublikowany: 17 czerwca 2019 19:42

Propozycja podjęcia od zaraz fizycznej pracy w Holandii przy rozładunku kontenerów z paczkami kurierskimi. Zatrudnienie dla pracowników fizycznych w Duiven z zakwaterowaniem, które zapewnia pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: pracownik fizyczny.

Lokalizacja: Duiven.

Wynagrodzenie: od 10,56 Eur na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • rozładowywanie kontenerów;
  • sortowanie paczek;
  • przenoszenie oraz układanie skrzynek przy użyciu wózka EPT albo heftruck.

Wymagania:

  • znajomość języka w stopniu podstawowym;
  • dobra kondycja fizyczna;
  • zaangażowane i sumienne wykonywanie swoich zadań;
  • możliwość podjęcia zatrudnienia od zaraz.

Oferujemy:

  • zapewnione zakwaterowanie odpłatne przez pracodawcę w dobrych warunkach;
  • legalne zatrudnienie od zaraz;
  • pracę na dwie zmiany: 15.30 – 23.00 oraz  23.00 – 07.30;
  • bardzo dobre warunki finansowe.

Aplikacja:

Osoby, które zainteresowała powyższa oferta fizycznej pracy w Holandii, mogą się zgłaszać pod jednym z numerów telefonu: PL 0048 510 958 777 lub NL 0031 658 861 238, ale też można wysyłać swoje zgłoszenia na adres e-mail: praca@imexpert.pl

Źródło: http://praca-holandia24.pl/ogloszenia/fizyczna-praca-w-holandii-od-zaraz-rozladunek-kontenerow-z-paczkami-duiven-2019/

Nr ogł.: 9465d0757d839d48