€ 12,50 brutto/h

Od zaraz dla par Holandia praca przy pakowaniu lodów bez znajomości języka Tilburg

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub Region: Tilburg
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 10 kwietnia 2022 20:33

Na linii produkcyjnej potrzebne od zaraz pary do pracy w Holandii. Zatrudnienie w fabryce z Tilburga bez znajomości języka przy pakowaniu lodów. Zakwaterowanie darmowe organizuje pracodawca.

Stanowisko: pakowacz.

Lokalizacja: Tilburg.

Wynagrodzenie: od 12,50 € brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 6.

Zadania na stanowisku:

  • zadania będą wykonywane przy linii produkcyjnej w środowisku o obniżonej temperaturze;
  • zadaniem będzie pakowanie lodów – przeważnie mrożonek do kartonowych opakowań zbiorczych.

Wymagania:

  • dostępność od zaraz na przynajmniej 3 miesiące albo dłużej;
  • zaletą będzie doświadczenie na produkcji spożywczej;
  • mile widziana znajomość języka angielskiego, niderlandzkiego albo niemieckiego.

Oferujemy:

  • legalne zatrudnienie tymczasowe;
  • bardzo dobre warunki finansowe + dodatki i premie;
  • darmowe zakwaterowanie;
  • darmowe ubezpieczenie NNW, kartę SIM z holenderskim numerem telefonu oraz rozmówki polsko-holenderskie;
  • wsparcie polskojęzycznego koordynatora/brygadzisty.

Aplikacja:

Osoby zainteresowane podjęciem pracy mogą wysyłać zgłoszenia na adres e-mail:

pracujwholandii@net-c.nl z dopiskiem: pakowanie lodów Tilburg 2022

Źródło: http://praca-holandia24.pl/ogloszenia/dla-par-dam-prace-w-holandii-od-zaraz-bez-jezyka-przy-pakowaniu-lodow-w-tilburgu-2022/

Nr ogł.: 630625316c815408