£ 8,50 - 10,00 h

Od zaraz dla par Anglia praca przy pakowaniu kawy bez języka Bradford

  • Kraj: Anglia
  • Miasto lub Region: Bradford
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 14 grudnia 2019 02:05

Propozycja rozpoczęcia pracy w Anglii dla par bez znajomości języka przy pakowaniu kawy. Zatrudnienie od zaraz w Bradford dla pakowaczy z zakwaterowaniem, które organizuje pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: pakowacz.

Lokalizacja: Bradford.

Wynagrodzenie: 8,50 GBP na godz. dla osób bez języka oraz 10,00 GBP na godz. dla osób ze znajomością języka.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 4.

Zadania na stanowisku:

  • pracownik będzie pakował zestawy promocyjne, na które składa się: słoik kawy, kubeczek z logotypem producenta oraz inne gadżety;
  • wkładanie zestawów do kartonów i zamykanie opakowań;
  • niektóre partie towaru będą dodatkowo zabezpieczane przed kradzieżą.

Wymagania:

  • dostępność od zaraz na przynajmniej 3 miesiące;
  • szybkie tempo pracy;
  • możliwość wyrobienia nadgodzin, jeżeli będzie taka potrzeba;
  • zaletą będzie znajomość języka;
  • zaświadczenie o niekaralności do wglądu;
  • bezkonfliktowość oraz pozytywne nastawienie do współpracowników;
  • zdolność do pracy w grupie;
  • brak nałogów.

Oferujemy:

  • zakwaterowanie w cenie około 50 GBP na tydzień od osoby za pokój w dobrze urządzonym mieszkaniu dwupokojowym;
  • bardzo dobre wynagrodzenie;
  • pomoc przy załatwianiu formalności;
  • wsparcie polskojęzycznego koordynatora.

Aplikacja:

Zgłoszenia prosimy wysyłać na adres: red-dot@gmx.co.uk z podaniem odpowiedniego tytułu: „Pakowanie kawy Bradford 11/19”

Źródło: http://praca-anglia24.pl/ogloszenia/dla-par-tymczasowa-praca-w-anglii-przy-pakowaniu-kawy-bez-znajomosci-jezyka-od-zaraz-bradford-uk/

Nr ogł.: 5685df26c96a5a27