£ od 9,85 godz.

Od zaraz dla par Anglia praca pakowanie ciastek bez znajomości języka w Birmingham

  • Kraj: Anglia
  • Miasto lub Region: Birmingham
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie bezpłatne
  • Ponadto wymagane (jeśli dotyczy): Doświadczenie zawodowe
  • Opublikowany: 14 września 2022 21:35

Bez znajomości języka do podjęcia praca w Anglii przy pakowaniu ciastek. Zatrudnienie od zaraz w Birmingham UK dla dyspozycyjnych par. Zakwaterowanie darmowe zostanie zapewnione przez pracodawcę.

Stanowisko: pakowacz.

Lokalizacja: Birmingham.

Wynagrodzenie: od 9,85 GBP na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 4.

Zadania na stanowisku:

  • łatwa, ale powtarzalna praca wykonywana przy taśmie produkcyjnej;
  • zadaniem będzie układanie ciastek w stosy po 12 albo 18 sztuk oraz wkładanie ich do maszyny pakującej;
  • jedna z osób może zostać oddelegowana do obsługiwania maszyn po wcześniejszym przeszkoleniu.

Wymagania:

  • u jednej osoby na cztery przynajmniej podstawy znajomości języka angielskiego;
  • posiadanie doświadczenia na produkcji spożywczej;
  • atutem będzie znajomość systemu HACCP;
  • dostępność od zaraz na najbliższe pół roku;
  • zdolność do pracy w zespole;
  • przyjazne nastawienie;
  • zmotywowanie do pracy;
  • bezkonfliktowość.

Oferujemy:

  • legalne zatrudnienie tymczasowe poprzez umowę z agencją pośrednictwa;
  • darmowe zakwaterowanie – oddzielne pokoje dla par;
  • atrakcyjne wynagrodzenie;
  • wypłatę raz w tygodniu na konto walutowe;
  • pomoc przy załatwianiu spraw formalnych.

Aplikacja:

Zgłoszenia można wysyłać na adres e-mail: uk.employment@europe.com z tytułem wiadomości: „pakowanie ciastek Birmingham październik 2022”

Źródło: http://praca-anglia24.pl/ogloszenia/dla-par-praca-anglia-bez-znajomosci-jezyka-pakowanie-ciastek-od-zaraz-w-birmingham-uk/

Nr ogł.: 6066322088f6c203