DKK 115/h brutto

Od zaraz Dania praca dla par bez znajomości języka Aalborg pakowanie sera

  • Kraj: Dania
  • Miasto lub Region: Aalborg
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 13 września 2018 17:58

Aktualna oferta pracy w Danii przy pakowaniu sera od zaraz. Zatrudnienie dla par w fabryce z Aalborg, bez znajomości języka duńskiego. Mamy 4 wolne miejsca. Oferujemy dobre wynagrodzenie.

Stanowisko: pakowacz na produkcji.

Lokalizacja: Aalborg, Dania.

Stawka za godzinę: 115 DKK.

Start: od zaraz.

Zadania na stanowisku:

  • pakowanie sera przy taśmie produkcyjnej;
  • obsługa maszyn produkcyjnych;
  • pilnowanie porządku na stanowisku;
  • przestrzeganie przepisów BHP.

Wymagania:

  • gotowość do podjęcia pracy od zaraz;
  • mile widziane doświadczenie;
  • sumienność;
  • dokładność;
  • zaangażowanie w obowiązki;
  • punktualność;

Oferujemy:

  • dobre warunki pracy;
  • zakwaterowanie płatne 2800 DKK miesięcznie od osoby;
  • umowę na 3 miesiące z opcją przedłużenia;
  • dokładne przeszkolenie;
  • możliwość rozpoczęcia od zaraz.

Aplikacje:
CV, aktualne dane kontaktowe i klauzulę zezwalającą na przetwarzanie danych, prosimy przesyłać pod adres:

sikker@execs.com

W tytule wiadomości należy wpisać: skr/57/18 imię i nazwisko.

Odpowiemy wyłącznie na wybrane przez nas aplikacje.

Nie kontaktujemy się w celu udzielenia odpowiedzi odmownej.

Źródło: http://praca-produkcja24.pl/ogloszenia/dla-par-dam-prace-w-danii-od-zaraz-bez-jezyka-przy-pakowaniu-sera-aalborg/

Nr ogł.: 3715b9a782b0456e

4 komentarze aby “Od zaraz Dania praca dla par bez znajomości języka Aalborg pakowanie sera”

  1. Od 19 wrzesnia jestem w Danii. Mam nr..cpr. i pozwolenie na pobyt z mężem na mieszkaniu.szukam pracy .jestem z zawodu krawcowa.ale pracowalam w różnych zawodach na produkcji.taśmie itp.również obsługiwałam maszyny.jezyka nie znam poniewarz dopiero idę do szkoły na naukę j.dunskiego.Mieszkam w Alborg ø..wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji.

  2. Od 19 wrzesnia mam pozwolenie na pobyt i zameldowanie wraz z mężem w Aalborg ø posiadam też nr.cpr.pracowalam na produkcji.przy tasmach na akordzie jak również obslugiwalam maszyny. Praca również w chlodniach przy mięsie.przy serach towarowaniu w markecie.w piekarni przy chlebie i ciastach.na magazynie szykowanie zamówień .szycie w szwalni.praca przy laserach produkcja identyfikatorów dla zwierząt.praca w szklarni przy gozdzikach. Jestem osobą dyspozycyjna i posiadam prawojazdy kat b.mogę pracować na zmiany.i zamierzam podiac naukę języka dunskiego.
    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji. Barbara Siewert.barbara.siewert@onet.pl

  3. Mieszkam w Aalborg ø .pracowalam fizycznie na produkcji .na chlodni itp.posiadam żółtą karte i mieszkanie szukam pracy. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji. Tel 91118474

  4. Robert Ciach dn. 3 lipca 2020 @ 17:40

    Jestem zainteresowany tą ofertą pracy

Zostaw odpowiedź do Robert Ciach