NOK 163,20/h brutto

Od zaraz dam pracę w Norwegii przy pakowaniu słonych przekąsek bez języka Bergen

  • Kraj: Norwegia
  • Miasto lub Region: Bergen
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie płatne
  • Stopień znajomości języka (jeśli dotyczy): Język obcy Niewymagany
  • Opublikowany: 15 marca 2018 08:18

Zatrudnimy od zaraz w fabryce z Bergen kandydatów bez znajomości języka. Propozycja dobrze płatnej pracy w Norwegii przy pakowaniu oraz kontroli jakości słonych przekąsek na linii produkcyjnej.

Stanowisko: pakowacz

Miejsce pracy: Bergen, Norwegia

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Płaca: 163,80 NOK za godzinę brutto

Opis stanowiska:

  • jest to praca w fabryce solonych przekąsek typu paluszki, krakersy, orzeszki itp.
  • zadaniem pracownika będzie pakowanie towarów przy linii produkcyjnej
  • osoba zatrudniona będzie odpowiedzialna za kontrolę jakości wyrobów
  • inne bieżące obowiązki

Wymagania:

  • możliwość wyjazdu do Niemiec od zaraz
  • pracowitość i zaangażowanie
  • dobra kondycja
  • zaletą będzie posiadanie doświadczenia
  • brak spóźnień
  • gotowość do pracy na zmiany
  • dodatkowym atutem będzie znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

  • pomoc w załatwianiu formalności
  • zatrudnienie na stabilnych warunkach
  • wsparcie w procesie rekrutacyjnym
  • pracę na czas określony z możliwością przedłużenia
  • zakwaterowanie w cenie 3000 NOK za miesiąc

Aplikacja:

Szanowni kandydaci, prosimy o wysyłanie CV na adres:

norway-worker@europe.com z dopiskiem „pp/03/’18”

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/ogloszenie-pracy-w-norwegii-od-zaraz-pakowanie-przekasek-bez-jezyka-bergen/

Nr ogł.: 2085aa9fb4f9a336

2 komentarze aby “Od zaraz dam pracę w Norwegii przy pakowaniu słonych przekąsek bez języka Bergen”

  1. Szukam pracy

  2. Jestem gotowa na wyjazd od czerwca.

Zostaw odpowiedź do Basia