NOK 168,20 brutto/h

Od zaraz dam pracę w Norwegii pakowanie perfum bez znajomości języka Oslo

  • Kraj: Norwegia
  • Miasto lub Region: Oslo
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 3 czerwca 2022 16:08

Tymczasowe zatrudnienie dla pakowaczy bez znajomości języka norweskiego w Oslo. Aktualna od zaraz praca w Norwegii przy pakowaniu perfum. Zakwaterowanie darmowe będzie zapewnione przez pracodawcę.

Stanowisko: pakowacz.

Lokalizacja: Oslo.

Wynagrodzenie: 168,20 NOK brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • łatwa, ale powtarzalna praca wykonywana przy taśmociągu;
  • zadaniem będzie składanie pudełek oraz wkładanie do nich flakonu markowych perfum oraz zamykanie ich.

Wymagania:

  • zdolność do pracy pod presją czasu;
  • zaangażowane wykonywanie zadań;
  • dostępność od zaraz;
  • zaangażowane i odpowiedzialne wypełnianie zadań;
  • spostrzegawczość;
  • sprawność manualna;
  • zmotywowanie do pracy;
  • precyzyjność.

Oferujemy:

  • ubezpieczenie pracownicze;
  • legalną pracę;
  • norweską próbną umowę z opcją przedłużenia;
  • sprawdzonego pracodawcę;
  • płatny urlop;
  • zatrudnienie do podjęcia od zaraz;
  • wsparcie przy załatwianiu spraw urzędowych;
  • pomoc polskiego rezydenta;
  • bezpłatne zakwaterowanie.

Aplikacja:

Zgłoszenia można wysyłać na adres e-mail: LagerarbeidBemanning@netc.eu z dopiskiem „Ref. „lagermedarbeider 059/2022″

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/praca-norwegia-bez-znajomosci-jezyka-przy-pakowaniu-perfum-od-zaraz-oslo-2022/

Nr ogł.: 124629a094403a95