NOK 169 brutto/h

Od zaraz dam pracę w Norwegii bez języka przy pakowaniu kosmetyków Sandefjord

  • Kraj: Norwegia
  • Miasto lub Region: Sandefjord
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 22 września 2019 16:57

Bez znajomości języka poszukiwane osoby do pracy w Norwegii przy pakowaniu kosmetyków. Oferta z Sandefjord aktualna od zaraz dla pakowaczy – Polaków. Zakwaterowanie organizuje pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: pakowacz.

Lokalizacja: Sandefjord.

Wynagrodzenie: 169 NOK brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • praca przy taśmie produkcyjnej;
  • zadaniem pracownika będzie przeprowadzanie wizualnej kontroli jakości, a także będzie zajmował się zdejmowanie produktów z linii oraz wkładaniem ich do opakowań zbiorczych albo, w zależności od zautomatyzowania linii, będzie to nadzór nad procesem produkcji, ustawianie urządzeń oraz dbanie o ciągłość produkcyjną.

Wymagania:

  • możliwość podjęcia zatrudnienia od zaraz na 6 mc;
  • sprawność manualna;
  • dokładne i zaangażowane wykonywanie swoich zadań;
  • chęć wyjazdy nie tylko na 6 mc, ale także na stałe;
  • szybkość;
  • wysoka kondycja;
  • punktualność.

Oferujemy:

  • próbną umowę norweską;
  • zatrudnienie od października;
  • dla najlepszych pracowników możliwość podjęcia stałej pracy w Norwegii;
  • wsparcie polskiego koordynatora;
  • płatny urlop;
  • pomoc podczas procesu rekrutacyjnego, np. przy tłumaczeniach, organizacji wyjazdu itp.;
  • zakwaterowanie w cenie 4000 – 5000 NOK mc;
  • pakiet pracowniczy z kartą sim, słowniczkiem oraz rozmówkami.

Aplikacja:

Umowa podpisywana jest w Gdańsku z przedstawicielem.

CV w j. angielskim wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych należy przesłać na adres: palitelig-rekruttering@contractor.net z dopiskiem w tytule Nr. ref.: pk09/018/2019

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/bez-jezyka-oferta-pracy-w-norwegii-od-zaraz-pakowanie-kosmetykow-w-sandefjord-2019/

Nr ogł.: 4485d872166ebae8

2 komentarze aby “Od zaraz dam pracę w Norwegii bez języka przy pakowaniu kosmetyków Sandefjord”

  1. szafranski pawel dn. 24 września 2019 @ 01:03

    witam wraz z moja partnerka jestesmy zainteresowani podieciem wspulpracy prosze o kontakt +31685543601

  2. pawel321akordeon dn. 14 października 2019 @ 15:14

    witam
    wraz z dziewczyną jesteśmy gotowi podjąć prace od zaraz na danym stanowisku.
    prosze o kontakt.511730352