€ 11,50-14,00 /h

Od zaraz dam pracę w Niemczech na produkcji napojów bez znajomości języka Drezno

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Region: Drezno
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 4 września 2019 20:52

Poszukiwane osoby do pracy w Niemczech bez znajomości języka. Zatrudnienie dla Polaków od zaraz na produkcji napojów w fabryce z Drezna. Zakwaterowanie w bardzo dobrych warunkach organizuje pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Lokalizacja: Drezno.

Wynagrodzenie: 11,50 – 14,00 Eur brutto na godz. w zależności od posiadanego doświadczenia oraz znajomości języka.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 8.

Zadania na stanowisku:

  • praca w nowoczesnym zakładzie;
  • pomagania na produkcji napojów izotonicznych i energetyków;
  • kontrolowanie jakości, obsługiwanie maszyn, pakowanie itp.

Wymagania:

  • umiejętność pracownia pod presją;
  • zaangażowane i sumienne wykonywanie swoich zadań;
  • pracowitość;
  • możliwość podjęcia pracy na stałe;
  • dyspozycyjność od zaraz;
  • jedna osoba na dziesięć powinna znać język niemiecki w stopniu komunikatywnym.

Oferujemy:

  • opiekę polskiego rezydenta;
  • legalną, niemiecką umowę o pracę;
  • ubezpieczenie pracownicze;
  • możliwość skorzystania ze świadczeń socjalnych;
  • strój służbowy;
  • zakwaterowanie w cenie 200 Eur mc za miejsce w pokoju jednoosobowym albo 150 Eur mc za pokój dwu lub trzyosobowy;
  • szkolenia oraz możliwość rozwijania się.

Aplikacja:

Zgłoszenia grupowe prosimy wysyłać w jednej wiadomości.

CV oraz LM ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych należy wysłać na adres: pl-arbeiteinstellen@job4u.com z podaniem odpowiedniego tytułu: „Produkcja napojów energetycznych, Drezno 2019”.

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/oferta-niemcy-praca-bez-znajomosci-jezyka-na-produkcji-napojow-od-zaraz-drezno/

Nr ogł.: 9245d6fea1e1e7bf