£ 1950 brutto mc

Od zaraz dam pracę w Niemczech na produkcji czekolady bez znajomości języka Berlin

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Region: Berlin
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie płatne
  • Ponadto wymagane (jeśli dotyczy): Książeczka Sanepidu
  • Opublikowany: 12 sierpnia 2019 20:08

Poszukiwane od zaraz osoby do atrakcyjnej pracy w Niemczech na produkcji czekolady. Ogłoszenie z Berlina dla Polaków bez znajomości języka. Zakwaterowanie zapewnione przez pracodawcę odpłatnie.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Lokalizacja: Berlin.

Wynagrodzenie: 1950 Eur brutto mc + dodatki + premie.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • praca przy produkcji pralinek, czekolad itp.;
  • wykonywanie zadań zlecanych na bieżąco zgodnie z zapotrzebowaniem, czyli pakowanie, obsługiwanie maszyn, dbanie o ciągłość produkcyjną, przeprowadzanie kontroli jakości itp.

Wymagania:

  • odpowiedzialność, pracowitość;
  • zaangażowane i sumienne wykonywanie swoich zadań;
  • dostępność na przynajmniej 6 miesięcy;
  • samodzielność;
  • bezkonfliktowość;
  • aktualne badania wykonane w polskim Sanepidzie.

Oferujemy:

  • pomoc polskiego koordynatora;
  • wsparcie w organizacji przejazdu do Niemiec;
  • pracę w systemie zmianowym;
  • możliwość rozwoju;
  • zakwaterowanie w cenie 300 Eur mc od osoby;
  • pracodawca zapewnia dodatek na pokrycie kosztów zakwaterowania dla osób, które najlepiej będą wypełniały swoje zadania.

Aplikacja:

CV ze zdjęciem, zgodą na przetwarzanie danych osobowych i realnym terminem dyspozycyjności należy przesłać na adres:

nutzliche-arbeit@workmail.com z podaniem numeru referencyjnego: Nr ref. pc/b/08/19.

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/bez-jezyka-oferta-pracy-w-niemczech-na-produkcji-czekolady-od-zaraz-berlin/

Nr ogł.: 6455d518c268e4c1