€ 12 brutto/h

Od zaraz dam pracę w Niemczech bez znajomości języka na magazynie z zabawkami Poczdam

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Region: Poczdam
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 27 stycznia 2019 18:04

Ogłoszenie aktualnej od zaraz oferty pracy w Niemczech na magazynie z zabawkami. Zatrudnienie w Poczdamie bez znajomości języka z zapewnionym zakwaterowaniem bezpłatnie. Poza tym pracodawca nie wymaga doświadczenia.

Stanowisko: pracownik magazynu z zabawkami.

Lokalizacja: Poczdam.

Wynagrodzenie: 12 Eur brutto/godz.

Start: od zaraz (luty 2019).

Liczba miejsc: 5.

Zadania na stanowisku:

  • kompletowanie zamówień, które są składane drogą elektroniczną;
  • dbanie o porządek na magazynie, pakowanie produktów i wysyłanie ich, a także rozładowywanie ich;
  • wprowadzanie różnych danych do systemu w komputerze;
  • wykonywanie innych zadań zleconych przez pracodawcę.

Wymagania:

  • zwinność, szybkie tempo pracy, energiczność;
  • pracowitość;
  • zaangażowanie w wypełnianie swoich obowiązków;
  • aktualne zaświadczenie o niekaralności;
  • umiejętność pracy w grupie;
  • mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku oraz znajomość języka niemieckiego.

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie i nadgodziny płatne +25%;
  • zapewnione zakwaterowanie na miejscu bezpłatnie;
  • wsparcie w załatwieniu formalności;
  • niemiecką umowę  o pracę na okres 4 miesięcy i z możliwością podjęcia stałej pracy w Niemczech;
  • samodzielne stanowisko pracy;
  • dokładne szkolenie pracownicze.

Aplikacja:

CV, LM oraz zgodę na przetwarzanie danych osobowych należy przesłać na adres:

pl-arbeiteinstellen@job4u.com z dopiskiem: Niemcy praca hurtownia zabawek / Poczdam 2019

Arbeiteinstellen – Agentur für Arbeit
Am Karlshof 44, 40231 Düsseldorf

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/niemcy-praca-bez-znajomosci-jezyka-na-magazynie-z-zabawkami-od-zaraz-w-poczdamie/

Nr ogł.: 9525c4dc3f130a61

1 odpowiedź aby “Od zaraz dam pracę w Niemczech bez znajomości języka na magazynie z zabawkami Poczdam”

  1. henryk gorz dn. 5 lutego 2020 @ 14:40

    praca w budownictwie

Zostaw odpowiedź do henryk gorz