€ 1950/mc

Od zaraz dam pracę w Niemczech bez języka Berlin na produkcji czekolady

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Region: Berlin
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 24 września 2018 21:22

Aktualna oferta pracy w Niemczech bez znajomości języka. Zatrudnienie od zaraz na produkcji czekolad w fabryce z Berlina. Zapewniamy zakwaterowanie płatne oraz wysokie zarobki. Mamy 3 wolne miejsca.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Lokalizacja: Berlin.

Pensja miesięczna: 1950 EUR//mc brutto.

Wakaty: 3.

Start: od zaraz.

Zakres obowiązków:

  • jest to praca na produkcji różnego rodzaju czekolad;
  • dostarczanie półproduktów na linię produkcyjną;
  • kontrola jakości;
  • obsługa maszyn po uprzednim przeszkoleniu;
  • utrzymywanie porządku na stanowisku pracy;
  • przestrzeganie przepisów BHP.

Oczekiwania:

  • książeczka sanepidu z aktualnymi badaniami;
  • odpowiedzialne podejście;
  • uczciwość;
  • zdolność do szybkiej pracy;
  • zręczność, sprawność;
  • chęć do pracowania na zmiany.

Oferujemy:

  • niemiecką umowę o pracę;
  • zakwaterowanie płatne 200 euro miesięcznie od osoby za pokój;
  • terminowe wypłaty wynagrodzenia;
  • zatrudnienie na dłużej;
  • dobre zaplecze socjalne;
  • comiesięczne gratisy w postaci wyrobów firmy – czekolad.

Aplikacje:
CV ze zdjęciem oraz klauzulę dotyczącą przetwarzania danych osobowych prosimy przesyłać pod podany poniżej adres:

nutzliche-arbeit@workmail.com

Nr ref. pcz/a/09/18

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/bez-znajomosci-jezyka-praca-w-niemczech-na-produkcji-czekolad-od-zaraz-berlin/

Nr ogł.: 6135ba893ff0d616

2 komentarze aby “Od zaraz dam pracę w Niemczech bez języka Berlin na produkcji czekolady”

  1. Witam jestem zainteresowana ofertą pracy od zaraz wraz z bratem gotowość do wyjazdu od zaraz proszę o kontakt 601902592

  2. Marcin Bielenia dn. 27 października 2018 @ 16:59

    Witam razem z narzeczoną jesteśmy zainteresowani ofertą pracy tel504181865 z góry dziekuje

Zostaw odpowiedź do Joanna