€ do uzgodnienia

Od zaraz dam pracę w Holandii na produkcji-montażu rowerów bez języka niderlandzkiego Wassenaar

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub Region: Wassenaar
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie płatne
  • Wymagane języki obce: Holenderski
  • Stopień znajomości języka (jeśli dotyczy): Komunikatywna znajomość języka
  • Opublikowany: 8 stycznia 2020 17:26

Możliwość podjęcia od zaraz pracy w Holandii na produkcji przy składaniu rowerów. Zatrudnienie w Wassenaar dla pracowników produkcji bez znajomości języka niderlandzkiego z zakwaterowaniem zapewnionym przez pracodawcę odpłatnie. Oczekiwana znajomość języka angielskiego!

Stanowisko: pracownik produkcji.

Lokalizacja: Wassenaar.

Wynagrodzenie: do uzgodnienia.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • praca przy składaniu rowerów na linii montażowej;
  • stabilne zatrudnienie dla osób ze zmysłem technicznym.

Wymagania:

  • komunikatywna znajomość języka angielskiego lub holenderskiego;
  • mile widziane prawo jazdy;
  • zmotywowanie do pracy;
  • chęć podjęcia zatrudnienia na dłuższy czas.

Oferujemy:

  • holenderskie warunki zatrudnienia;
  • stabilną pracę;
  • możliwość skorzystania z zakwaterowania oraz ubezpieczenia;
  • zapewniony dojazd do pracy;
  • pomoc polskojęzycznych koordynatorów;
  • zatrudnienie na dłużej;
  • pracę w zakładzie, gdzie panuje temperatura od 18 do 21 stopni Celsjusza.

Aplikacja:

Osoby, które spełniają wymagania i są zainteresowane podjęciem pracy w Holandii przy składaniu rowerów, proszone są o wysyłanie zgłoszeń poprzez formularz: http://bit.do/montaz-rowerow

Źródło: https://www.flexcraft.pl/praca/praca-składanie-rowerow-26958-71.html

Nr ogł.: 9335e15dc57b6b02

1 odpowiedź aby “Od zaraz dam pracę w Holandii na produkcji-montażu rowerów bez języka niderlandzkiego Wassenaar”

  1. Od zaraz dam pracę w Holandii na produkcji-montażu rowerów bez języka niderlandzkiego Wassenaar dn. 21 stycznia 2020 @ 11:24

    witam chciałbym zapytac czy oferta pracy jest jescze aktualna