€ do uzgodnienia

Od zaraz dam pracę w Holandii na magazynie z odzieżą bez języka Amsterdam

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub Region: Amsterdam
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 21 lutego 2019 19:55

Dla osób, które poszukują zatrudnienia za granicą ciekawa oferta pracy w Holandii na magazynie z odzieżą. Ogłoszenie z Amsterdamu aktualne od zaraz i bez języka niderlandzkiego. Zakwaterowanie odpłatnie zapewnione na miejscu przez pracodawcę.

Stanowisko: pracownik magazynu.

Lokalizacja: Amsterdam.

Wynagrodzenie: do uzgodnienia.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • praca na magazynie z odzieżą;
  • obowiązkiem pracownika jest zbieranie zamówień z użyciem skanera magazynowego;
  • przeprowadzanie kontroli jakości;
  • pakowanie, sortowanie i etykietowanie ubrań.

Wymagania:

  • zaangażowanie;
  • samodzielność;
  • dokładne wypełnianie powierzonych obowiązków;
  • możliwość podjęcia zatrudnienia na przynajmniej 3 miesiące.

Oferujemy:

  • wysokie zarobki, pensję wypłacaną co tydzień;
  • dodatki do stawki godzinowej;
  • stabilność, która jest potwierdzona certyfikatami;
  • odpłatne zakwaterowanie zapewnione przez pracodawcę;
  • mało formalności;l
  • wsparcie przy zorganizowaniu transportu;
  • umowę o pracę tymczasową na warunkach holenderskich;
  • pakiet pracowniczy – dojazd do/z pracy, ubezpieczenie, odzież ochronną do pracy;
  • dostęp do paska wypłat oraz planu pracy.

Aplikacja:

Zgłoszenia można wysyłać poprzez stronę: www.ottoworkforce.pl/praca/pracownik-magazynu-z-odzieza-w-amsterdamie-bez-znajomosci-jezyka-obcego/

Nr ogł.: 5315c6ed46f86cd8

1 odpowiedź aby “Od zaraz dam pracę w Holandii na magazynie z odzieżą bez języka Amsterdam”

  1. Milena Motławska dn. 20 marca 2019 @ 08:57

    Witam serdecznie czy oferta pracy jest także dla par pozdrawiam serdecznie